Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego : Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego
 

 Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego

 
Program dydaktyczny Katedry obejmuje zarówno problematykę ekonomiczno-finansową, jak też rozwiązania z zakresu organizacji, zarządzania oraz gospodarki przestrzennej. Oferta dydaktyczna skierowana jest do studentów studiów licencjackich, magisterskich oraz doktoranckich.  
 
Problematyka ekonomiczno-finansowa dotyczy zarządzania finansami podmiotów sektora publicznego i metod analizy finansowej, gospodarki budżetowej samorządu terytorialnego, systemu jej zasilania i priorytetów rozwojowych, systemu finansowania inwestycji w sektorze publicznym oraz finansowania budownictwa mieszkaniowego. 
 
Problematyka organizacji i zarządzania związana jest z sektorem przedsiębiorczości, a do jej pierwszoplanowych zainteresowań należą metody i techniki zarządzania zorganizowanymi strukturami produkcyjnymi oraz instytucjonalnymi.  
 
Problematyka gospodarki przestrzennej dotyczy całościowego ujmowania przestrzennej organizacji rozwoju społeczno-gospodarczego na poziomie lokalnym i regionalnym, jak również uwarunkowań racjonalnego kształtowania tych procesów na płaszczyźnie współdziałania administracji samorządowej i rządowej oraz współpracy w ramach regionów europejskich.

 


 Fot. Paweł Gołębiowski
 
 

 Informacje

 

konferencja_ekonomiczny_kontekst

MIędzynarodowa konferencja "Ekonomiczny kontekst sprawiedliwości społecznej i środowiskowej"

więcej

Warsztaty dotyczące społecznej odpowiedzialności SGH

Zaproszenie dla pracowników na warsztaty dotyczące społecznej odpowiedzialności SGH - 30 maja lub 7 czerwca br.

więcej

Publikacja dedykowana pamięci prof. Z. Strzeleckiego

Pod koniec 2017 r. ukazał się tom Studiów KPZK pt. "Wyzwania dla polityki rozwoju regionalnego", pod red. J. Szlachty i P. Legutko-Kobus, dedydowany pamięci prof. Zbigniewa Strzeleckiego.

więcej

 

 Oferta Dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

 
 
 

 Kierownik Jednostki

 
 

 Wydarzenia

 
 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.