Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Badania doktorantów

 
 

  

 Informacja dotycząca środków służących prowadzeniu badań naukowych przez doktorantów KES


ZARZĄDZENIE REKTORA NR 21 z dnia 18 marca 2020 r. w sprawie Zasad podziału, wydatkowania i rozliczania środków pna prowadzenie działalności naukowej w SGH

Załącznik do Zarzą​dzenia

Załącznik nr 1 do Zarządzenia

Załącznik nr 2 do Zarząd​zenia - porozumienie

 

 

Poniżej umieszczone są pliki pdf z formularzami dokumentów w procedurze przyznawania i rozliczania środków przyznanych na prowadzenie badań naukowych w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH. 

Formularz należy zapisać na dysk i otworzyć w programie Acrobat Reader.  Proszę zwrócić uwagę na to, że wskazanie kursorem myszki pola w formularzu wyświetli informację o tym, co należy wpisać w dane pole formularza.

Po wypełnieniu formularza jego wersję elektroniczną należy wysłać na mailowy adres Pani Katarzyny Bojarskiej  kbojarsk@sgh.waw.pl ,   a wersję wydrukowaną podpisać i dostarczyć do biura KE-S.

 

Formularze:

2.  Roczn​​e sprawozdanie z wykorzystania środków przyznanych na realizację zadania badawczego – składane, razem z kompletem załączników (2.1., 2.2.), po wykorzystaniu środków (do 28. lutego), lub po przeniesieniu środków na kolejny rok (do 31. grudnia)

2.1.  Załącznik nr 1 - Sprawozdanie z uczestnictwa w konferencji – składane w ciągu 7 dni od zakończenia konferencji

2.2. Załącznik nr 2 - Sprawozdanie z prowadzonej działalności naukowej​ – składane w ciągu 7 dni od zakończenia wydarzenia