Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Konferencja pt. Uszczelnianie systemu podatkowego w Polsce : Konferencja pt. Uszczelnianie systemu podatkowego w Polsce – CASP | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Konferencja pt. Uszczelnianie systemu podatkowego w Polsce
 

 Konferencja pt. Uszczelnianie systemu podatkowego w Polsce

 

​Centrum Analiz i Studiów Podatkowych SGH ma zaszczyt zaprosić na konferencję naukową pt. „Uszczelnienie systemu podatkowego w Polsce”, która odbędzie się 23 października 2019 roku o godz. 9.30 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (al. Niepodległości 128 , bud. C, Aula I, róg al. Niepodległości i Madalińskiego).

Uszczelnienie systemu podatkowego jest niezwykle istotnym zagadnieniem zarówno na gruncie krajowym, jak i międzynarodowym. Analizowana problematyka jest zjawiskiem złożonym i wielopłaszczyznowym. Jest ona przedmiotem zainteresowania nie tylko organów podatkowych, ale i naukowców, praktyków, jak również przedstawicieli sądownictwa administracyjnego. Dotychczasowe postępy w zakresie uszczelnienia luk podatkowych można oceniać różnie - inaczej z perspektywy podatku VAT, a inaczej z perspektywy podatku CIT. Niewątpliwie problematyka uszczelnienia systemu podatkowego jest wciąż ważna i aktualna. Istnieje wiele obszarów, które są wciąż wyzwaniem zarówno dla krajowej administracji podatkowej, ale i dla Komisji Europejskiej. Konferencja naukowa ma służyć żywej dyskusji, której efektem powinny być ważne wnioski i postulaty de lege lata i de lege ferenda.  

Konferencja organizowana jest pod honorowym patronatem Komisji Europejskiej Przedstawicielstwo w Polsce.

 

 Patronat honorowy

 
LOGO CE_Vertical_PL_quadri_LR.png

 

 PatronatY instytucjonalnE

 

 

 Patronaty medialne

 
​  PATRONI_MEDIALNI_ 2.png