Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Praca w banku - przyszłość czy przeżytek

2019-09-19 kategoria: konferencja 

W związku z toczącą się dyskusją na temat przyszłości bankowości w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu społeczno-ekonomicznym, dyrektor Instytutu Bankowości SGH prof. dr hab. Małgorzata Zaleska zaprasza na konferencję pt. Praca w banku - przyszłość czy przeżytek?”, która odbędzie się 21 października 2019 r. w godz. 12.00-15.00, w Auli I Budynku C SGH (al. Niepodległości 128).

Podczas konferencji przedstawiciele instytucji polskiej sieci bezpieczeństwa oraz reprezentanci krajowego sektora bankowego przy udziale pracowników naukowych Instytutu będą mogli przedstawić swoje poglądy w przedmiotowym zakresie.

Punktem wyjścia do dyskusji będzie prezentacja wyników i wniosków projektu badawczego, zrealizowanego w Instytucie Bankowości, pt.: „Postrzeganie banków jako potencjalnych pracodawców”. 

Wydarzenie będzie składało się z publicznego panelu oraz debaty oksfordzkiej.

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.