Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Konferencje i seminaria – Katedra Rynków i Instytucji Finansowych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Instytut Bankowości - Konferencje i seminaria
 

 Konferencje i seminaria

 
​​

KORONAWIRUS W ŚWIECIE BANKOWOŚCI – KONFERENCJA ONLINE

 

Instytut Bankowości SGH zorganizował konferencję online pt. „Koronawirus w świecie bankowości”, która odbyła się 22 czerwca br. w godz. 14:00 – 16:00. 

W konferencji wzięli udział przedstawicie zarządów banków w Polsce, którzy wypowiadali się na temat wpływu koronawirusa na zarządzanie bankiem i jego wyniki finansowe.

Wprowadzenia oraz podsumowania dokonała prof. dr hab. Małgorzata Zaleska – dyrektor Instytutu Bankowości.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu konferencji umieszczonego na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=R63N4VrvR4g

 

 


 


PRACA W BANKU - PRZYSZŁOŚĆ, CZY PRZEŻYTEK?

W dniu 21 października 2019 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, odbyła się konferencja pt. Praca w banku - przyszłość czy przeżytek?”, zorganizowana przez Instytut Bankowości SGH.

 

Podczas konferencji przedstawiciele instytucji polskiej sieci bezpieczeństwa oraz reprezentanci krajowego sektora bankowego a także pracownicy naukowi Instytutu Bankowości przedstawili swoje poglądy w przedmiotowym zakresie. 

 

Punktem wyjścia do dyskusji była prezentacja wyników i wniosków projektu badawczego, zrealizowanego w Instytucie Bankowości, pt.: „Postrzeganie banków jako potencjalnych pracodawców”. 

 

Wydarzenie składało się z publicznego panelu oraz debaty oksfordzkiej. Relację z konferencji przedstawiono w artykule pt. „Praca w banku ma przyszłość!”, który ukazał się w internetowym wydaniu Gazety SGH: https://gazeta.sgh.waw.pl/?q=aktualnosci/praca-w-banku-ma-przyszlosc oraz w wydaniu papierowym: Gazeta SGH, nr 1 (355) zima 2020, s. 38-39.

 

 

 Blockchain – przełomowa innowacja czy medialny gadżet?

 
​W dniu 19 marca 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się  konferencja pt. Blockchain – przełomowa innowacja czy medialny gadżet?, zorganizowana przez Instytut Bankowości SGH.
 

 Konferencja Katedr Finansowych 2015

 

W dniach 16-18 września 2015 r. w Windsor Palace Hotel & Conference Center**** w Jachrance k/Warszawy odbyła się doroczna Konferencja Katedr Finansowych pt.: „Bankowość, Finanse, Ubezpieczenia. Teoria i Praktyka.  

Konferencja była cyklicznym spotkaniem przedstawicieli polskiego środowiska akademickiego związanego z naukami o finansach. Spotkanie miało formę dyskusji na temat kluczowych obszarów stanowiących wyzwania dla wszystkich podmiotów rynków finansowych. 
 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.