Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Konferencje i seminaria – Katedra Rynków i Instytucji Finansowych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Instytut Bankowości - Konferencje i seminaria
 

 Praca w banku - przyszłość czy przeżytek

 
​​

Dyrektor Instytutu Bankowości SGH prof. dr hab. Małgorzata Zaleska zaprasza na konferencję pt. Praca w banku - przyszłość czy przeżytek?, która odbędzie się 21 października 2019 r. w godz. 12.00-15.00, w Auli I Budynku C SGH (al. Niepodległości 128).

 

 Blockchain – przełomowa innowacja czy medialny gadżet?

 
​Dyrektor Instytutu Bankowości, prof. dr hab. Małgorzata Zaleska, zaprasza na konferencję pt. Blockchain – przełomowa innowacja czy medialny gadżet?, która odbędzie się w poniedziałek 19 marca 2018 r. w godzinach 9:00 – 15:00 w budynku głównym SGH w Auli VII.
 

 Konferencja Katedr Finansowych 2015

 

W dniach 16-18 września 2015 r. w Windsor Palace Hotel & Conference Center**** w Jachrance k/Warszawy odbyła się doroczna Konferencja Katedr Finansowych pt.: „Bankowość, Finanse, Ubezpieczenia. Teoria i Praktyka.  

Konferencja była cyklicznym spotkaniem przedstawicieli polskiego środowiska akademickiego związanego z naukami o finansach. Spotkanie miało formę dyskusji na temat kluczowych obszarów stanowiących wyzwania dla wszystkich podmiotów rynków finansowych. 
 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.