Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Konferencje i seminaria – Katedra Rynków i Instytucji Finansowych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Instytut Bankowości - Konferencje i seminaria
 

 konferencje i seminaria

 
​​
 

 Finansowe implikacje agresji Rosji na Ukrainę

 
​​W związku z agresją Rosji na Ukrainę Instytut Bankowości SGH zorganizował w dniu 6 kwietnia 2022 r. seminarium naukowe pt.: „Finansowe implikacje agresji Rosji na Ukrainę​”.

W seminarium na zaproszenie Dyrektor Instytutu prof. dr hab. Małgorzaty Zaleskiej wzięli​ udział przedstawiciele komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk oraz wiodących polskich ośrodków naukowych. Bardzo licznie reprezentowana była społeczność akademicka Szkoły Głównej Handlowej z JM prof. Piotrem Wachowiakiem na czele.

 

 Koronawirus w świecie bankowości - konferencja online

 
​​Instytut Bankowości Bankowości SGH zorganizował konferencję online pt. „Koronawirus w świecie bankowości, która odbyła się 22 czerwca br. w godz. 14:00 – 16:00. 

W konferencji wzięli udział przedstawicie zarządów banków w Polsce, którzy wypowiadali się na temat wpływu koronawirusa na zarządzanie bankiem i jego wyniki finansowe.

Wprowadzenia oraz podsumowania dokonała prof. dr hab. Małgorzata Zaleska – dyrektor Instytutu Bankowości.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu konferencji umieszczonego na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=R63N4VrvR4g

 ​

 

 PRACA W BANKU - PRZYSZŁOŚĆ, CZY PRZEŻYTEK?

 

W dniu 21 października 2019 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, odbyła się konferencja pt. „Praca w banku - przyszłość czy przeżytek?​”, zorganizowana przez Instytut Bankowości SGH.

 

Podczas konferencji przedstawiciele instytucji polskiej sieci bezpieczeństwa oraz reprezentanci krajowego sektora bankowego a także pracownicy naukowi Instytutu Bankowości przedstawili swoje poglądy w przedmiotowym zakresie. 

 

Punktem wyjścia do dyskusji była prezentacja wyników i wniosków projektu badawczego, zrealizowanego w Instytucie Bankowości, pt.: „Postrzeganie banków jako potencjalnych pracodawców”. 

 

Wydarzenie składało się z publicznego panelu oraz debaty oksfordzkiej. Relację z konferencji przedstawiono w artykule pt. „Praca w banku ma przyszłość!”, który ukazał się w internetowym wydaniu Gazety SGH: https://gazeta.sgh.waw.pl/?q=aktualnosci/praca-w-banku-ma-przyszlosc oraz w wydaniu papierowym: Gazeta SGH, nr 1 (355) zima 2020, s. 38-39.

 

 Blockchain – przełomowa innowacja czy medialny gadżet?

 
W dniu 19 marca 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się  konferencja pt. Blockchain – przełomowa innowacja czy medialny gadżet?, zorganizowana przez Instytut Bankowości SGH.
 

 Konferencja Katedr Finansowych 2015

 

W dniach 16-18 września 2015 r. w Windsor Palace Hotel & Conference Center**** w Jachrance k/Warszawy odbyła się doroczna Konferencja Katedr Finansowych pt.: „Bankowość, Finanse, Ubezpieczenia. Teoria i Praktyka”.  

Konferencja była cyklicznym spotkaniem przedstawicieli polskiego środowiska akademickiego związanego z naukami o finansach. Spotkanie miało formę dyskusji na temat kluczowych obszarów stanowiących wyzwania dla wszystkich podmiotów rynków finansowych