Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej :
KES - Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej

dr hab. U. Kurczewska o polskich interesach w UE

2018-03-12 kategoria: informacja publikacja 

Promocja książki i dyskusja odbyła sie w dniu 1.03.2018 w Parlamencie Europejskim podczas seminarium „Czy skutecznie promujemy nasze interesy? Polskie reprezentacje biznesu w Brukseli”.

Seminarium było zorganizowane przez Biuro Promocji Nauki PolSCA i dr hab. Małgorzatę Molędę-Zdziech prof. SGH, posłankę do PE Elżbietę Łukacijewską oraz Biuro Związku Banków Polskich w Brukseli.

Dzień wcześniej 28.02.2018 miała miejsce debata o książce w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE w Brukseli z udziałem pana Sebastian Barkowskiego – pierwszego radcy oraz pracowników Przedstawicielstwa, przedstawicieli Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego oraz reprezentantów organizacji biznesu w Brukseli.

Celem monografii jest analiza różnych wymiarów reprezentacji interesów w Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz polskich interesów gospodarczych i społecznych.

Zdjęcie użytkownika Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej SGH.Zdjęcie użytkownika Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej SGH.


Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia