Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Zakład Socjologii : Zakład Socjologii | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Zakład Socjologii

hustle(3).png
Zakład Socjologii
(dawniej Katedra Socjologii) znajduje się w strukturach Instytutu Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej od maja 2013 r.

Kierownikiem Zakładu jest dr hab. Urszula Kurczewska, prof. SGH.

Pracownicy Zakładu Socjologii (ZS) specjalizują się w problematyce zmian społecznych, procesu globalizacji, budowania tożsamości społecznej. Szczególnym tematem badawczym są procesy komunikacji społecznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi publikacjami i ofertą dydaktyczną. Zachęcamy do współpracy naukowej.

 

 Specjalność międzykierunkowa: badania rynku i opinii publicznej

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalności międzykierunkowej: Badania Rynku i Opinii Publicznej.

 
 

 ścieżka międzykierunkowa: badania rynku i opinii publicznej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Informacje

 

Seminarium IFSiSE 25.02.2021

W dn. 25.02.2021 (czwartek) w godz. 10.30-12.30 na platformie Teams odbędzie się seminarium naukowe "W poszukiwaniu instytucjonalnych i kulturowych wzorców przemian".

więcej

Zachęcamy do lektury: "WSPÓLNOTA I TOŻSAMOŚĆ"

Publikacja E. Firlit (red.), Wspólnota i tożsamość, Oficyna Wydawnicza SGH, Warszawa 2019 dostępna jest w wydawnictwie SGH.

więcej

Dr hab. Urszula Kurczewska ekspertem Komisji Europejskiej

Miło nam poinformować, że Pani dr hab. Urszula Kurczewska, prof. SGH, kierownik Zakładu Socjologii IFSiSE, została powołana na eksperta Komisji Europejskiej ds etyki w programie badawczym Horizon 2020. Pani Profesor będzie oceniała projekty badawcze z różnych dziedzin zgłaszane przez ośrodki naukowe i ich zgodność z zasadami etyki.

więcej

Dynamiczny kapitalizm - statyczna religia...

Dynamiczny kapitalizm - statyczna religia. Rekonstrukcja wzajemnych relacji pomiędzy ekonomicznym i religijnym działaniem przedsiębiorców w okresie transformacji systemowej w Polsce po roku 1989 (Dynamischer Kapitalismus - statische Religion? Rekonstruktion der Wechselwirkungen zwischen dem wirtschatlichen und dem religiosen Handeln von Unternehmern in Polen nach 1989).

więcej