Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Zakład Socjologii : Zakład Socjologii | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Zakład Socjologii

hustle(3).png
Zakład Socjologii
(dawniej Katedra Socjologii) znajduje się w strukturach Instytutu Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej od maja 2013 r.

Kierownikiem Zakładu jest dr hab. Urszula Kurczewska, prof. SGH.

Pracownicy Zakładu Socjologii (ZS) specjalizują się w problematyce zmian społecznych, procesu globalizacji, budowania tożsamości społecznej. Szczególnym tematem badawczym są procesy komunikacji społecznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi publikacjami i ofertą dydaktyczną. Zachęcamy do współpracy naukowej.

 

 Specjalność międzykierunkowa: badania rynku i opinii publicznej

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalności międzykierunkowej: Badania Rynku i Opinii Publicznej.

 
 

 ścieżka międzykierunkowa: badania rynku i opinii publicznej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Informacje

 

Konferencja 21.04.2021 - Jaka przyszłość Unii Europejskiej?

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Jaka przyszłość Unii Europejskiej? Wyzwania, problemy, szanse” organizowaną przez Zakład Socjologii IFSSE Kolegium Ekonomiczno-Społeczne SGH oraz Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego w ramach projektu: Jean Monnet Centre of Excellence „Future of Europe in research and studies”

więcej

Zachęcamy do lektury: "Jaka przyszłość Unii Europejskiej?"

Publikacja U. Kurczewska (red.), Jaka przyszłość Unii Europejskiej? Wyzwania, problemy, szanse, Oficyna Wydawnicza SGH, Warszawa 2020 dostępna jest w wydawnictwie SGH.

więcej

Seminarium IFSiSE 25.02.2021

W dn. 25.02.2021 (czwartek) w godz. 10.30-12.30 na platformie Teams odbędzie się seminarium naukowe "W poszukiwaniu instytucjonalnych i kulturowych wzorców przemian".

więcej

Dynamiczny kapitalizm - statyczna religia...

Dynamiczny kapitalizm - statyczna religia. Rekonstrukcja wzajemnych relacji pomiędzy ekonomicznym i religijnym działaniem przedsiębiorców w okresie transformacji systemowej w Polsce po roku 1989 (Dynamischer Kapitalismus - statische Religion? Rekonstruktion der Wechselwirkungen zwischen dem wirtschatlichen und dem religiosen Handeln von Unternehmern in Polen nach 1989).

więcej