Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

hustle(3).png
Zakład Socjologii
(dawniej Katedra Socjologii) znajduje się w strukturach Instytutu Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej od maja 2013 r.

Kierownikiem Zakładu jest dr hab. Urszula Kurczewska, prof. SGH.

Pracownicy Zakładu Socjologii (ZS) specjalizują się w problematyce zmian społecznych, procesu globalizacji, budowania tożsamości społecznej. Szczególnym tematem badawczym są procesy komunikacji społecznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi publikacjami i ofertą dydaktyczną. Zachęcamy do współpracy naukowej.

 

 Specjalność międzykierunkowa: badania rynku i opinii publicznej

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalności międzykierunkowej: Badania Rynku i Opinii Publicznej.

 
 

 ścieżka międzykierunkowa: badania rynku i opinii publicznej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Informacje

 

Seminarium o patriotyzmie gospodarczym

Zapraszamy na seminarium: „Patriotyzm gospodarczy po polsku. Do kosza czy do poprawki?”, organizowane przez Zakład Socjologii IFSSE w KES SGH w dniu 2.06.2022 w godz. 15,40-18,00 w sali 3B w budynku C, SGH, al. Niepodległości 128 w Warszawie

więcej

​Prof. Jasiecki w Kapitule Konkursu im. T. Kotarbińskiego

​Prof. dr hab. Krzysztof Jasiecki członkiem Kapituły Konkursu o Nagrodę im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego.

więcej

Konferencja 21.04.2021 - Jaka przyszłość Unii Europejskiej?

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Jaka przyszłość Unii Europejskiej? Wyzwania, problemy, szanse” organizowaną przez Zakład Socjologii IFSSE Kolegium Ekonomiczno-Społeczne SGH oraz Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego w ramach projektu: Jean Monnet Centre of Excellence „Future of Europe in research and studies”

więcej

Dynamiczny kapitalizm - statyczna religia...

Dynamiczny kapitalizm - statyczna religia. Rekonstrukcja wzajemnych relacji pomiędzy ekonomicznym i religijnym działaniem przedsiębiorców w okresie transformacji systemowej w Polsce po roku 1989 (Dynamischer Kapitalismus - statische Religion? Rekonstruktion der Wechselwirkungen zwischen dem wirtschatlichen und dem religiosen Handeln von Unternehmern in Polen nach 1989).

więcej