Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Rozstrzygnięcie konkursu na doktorantów w projekcie NCN

2021-07-27 kategoria: informacja 

​Protokół z posiedzenia komisji ds. wyboru stypendystów w ramach projektu w związku z realizacją projektu "Gospodarstwa domowe w czasach koronawirusa. Praca zawodowa, edukacja i wsparcie w warunkach niepewności ", finansowanego ze środków NCN (grant nr 2020/39/B/HS5/03121)


1. Komisja została powołana decyzją prorektor ds. nauki SGH dr hab. Agnieszki Chłoń-Domińczak, prof. SGH w dniu 28 czerwca 2021 r. w składzie:

  • prof. dr hab. Piotr Błędowski – przewodniczący
  • dr hab. Arkadiusz Karwacki, prof. UMK – członek komisji 
  • dr hab. Paweł Kubicki, prof. SGH – członek komisji

2.    Komisja obradowała w trybie online na posiedzeniu w d. 23.07.2021. zgodnie z Regulaminem przyznawania stypendiów naukowych w projektach badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki będącym załącznikiem do uchwały Rady NCN 25/2019 z dnia 14 marca 2019 r.


3.    Komisja uznała, że wszystkie nadesłane zgłoszenia spełniają wymagania formalne oraz reprezentują wysoki poziom merytoryczny. Komisja zapoznała się szczegółowo z nadesłanymi zgłoszeniami. Po dyskusji, Komisja następująco oceniła nadesłane zgłoszenia:
mgr Przemysław Brzuszczak: publikacje – 4 pkt; projekty – 3 pkt; kompetencje – 3 pkt.
mgr Krzysztof Lepczyński publikacje – 4 pkt; projekty – 3 pkt; kompetencje – 3 pkt.
mgr Weronika Muszyńska publikacje – 2 pkt; projekty – 1 pkt; kompetencje – 2 pkt.
mgr Agnieszka Stamm publikacje – 3 pkt; projekty – 3 pkt; kompetencje – 3 pkt.


Na czas oceny kandydatury mgr. K. Lepczyńskiego z pracy Komisji wyłączył się dr hab. A. Karwacki, promotor w przewodzie doktorskim kandydata. 


4.    Komisja, kierując się liczba uzyskanych punktów, zdecydowała o zatrudnieniu w projekcie mgr. Przemysława Bruszczaka i mgr. Krzysztofa Lepczyńskiego.

Protokół - Protokol NCN stypendia 210723.pdfProtokol NCN stypendia 210723.pdf

Archiwum