Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Studiów Politycznych :
KES - Katedra Studiów Politycznych

PECSA International Conference - 5.12.2019, SGH

2019-11-27 kategoria: informacja konferencja spotkanie 

 

W imieniu Katedry Studiów Politycznych i Katedry Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Polskiego Stowarzyszenia Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA), Fundacji Konrada Adenauera w Polsce, Współorganizatorów oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w PECSA International Conference “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, która odbędzie się w dniu 05.12.2019 r., o godz. 9.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aule I i II.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Wydarzenie wpisuje się w projekt EUSHARE – “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, który jest realizowany przez PECSA przy współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.

Program konferencji i dodatkowe informacje: http://www.pecsa.edu.pl/index.php/en/conferences-conferences/international-conference-2019

Językiem obrad jest język angielski. Udział w debacie jest bezpłatny.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie niniejszego zaproszenia Państwa Koleżankom i Kolegom oraz wszystkim osobom zainteresowanym problematyką europejską, a także – jeśli to możliwe – opublikowanie zaproszenia / informacji o debacie na stronach internetowych Państwa instytucji i w mediach społecznościowych (np. Facebook, Twitter).

Więcej informacji:

Strona www PECSA: http://www.pecsa.edu.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/stowarzyszeniepecsa/

Twitter: https://twitter.com/pecsa_eu

 

Kontakt: mpachoc@sgh.waw.pl, biuro@pecsa.edu.pl

Archiwum