Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Studiów Politycznych :
KES - Katedra Studiów Politycznych

Zaproszenie na PECSA Roundtable Debate 2019 – 29.05.2019

2019-05-23 kategoria: informacja konferencja warsztat panel spotkanie 

W imieniu Katedry Studiów Politycznych i Katedry Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Polskiego Stowarzyszenia Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA), Fundacji Konrada Adenauera w Polsce, Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w PECSA Roundtable Debate 2019  “Freedom, solidarity, democracy: the EU and its Member States in search for new integration code?”, która odbędzie się w dniu 29.05.2019 r., o godz. 12.30, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I.

Debata została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Wydarzenie wpisuje się w projekt EUSHARE – “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, który jest realizowany przez PECSA przy współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.


Program debaty znajdą Państwo w załączeniu i na stronie www pod adresem: http://www.pecsa.edu.pl/konferencje-debaty/pecsa-roundtable-debate-2019


Uprzejmie prosimy Państwa o rejestrację przez formularz on-line do dnia 27.05.2019http://www.pecsa.edu.pl/konferencje-debaty-roundtable-debate-2019/rejestracja


Językiem obrad będzie język angielski. Udział w debacie jest bezpłatny.


Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie niniejszego zaproszenia Państwa Koleżankom i Kolegom oraz wszystkim osobom zainteresowanym problematyką europejską, a także – jeśli to możliwe – opublikowanie zaproszenia / informacji o debacie na stronach internetowych Państwa instytucji i w mediach społecznościowych (np. Facebook, Twitter).

Więcej informacji:

Strona www PECSA: http://www.pecsa.edu.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/stowarzyszeniepecsa/

Twitter: https://twitter.com/pecsa_eu

 

Kontakt: mpachoc@sgh.waw.pl

 

Archiwum