Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego : Badania Naukowe
KES - Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego
 

 Tematy badań statutowych

 
  1. ​Gospodarka regionalna i lokalna w Polsce w świetle celów strategii Europa 2020
  2. Problemy rozwoju zrównoważonego w gospodarce regionalnej.
  3. Współczesny kryzys gospodarczy a gospodarka regionalna.
  4. Gospodarka regionalna i lokalna – czynniki i bariery w Polsce.
  5. Samorząd terytorialny w nowej fazie integracji, restrukturyzacji i modernizacji Polski. Priorytet rozwoju regionalnego i lokalnego – polityka inwestycyjna jednostek samorządu terytorialnego.
  6. Samorząd terytorialny w nowej fazie integracji, restrukturyzacji i modernizacji Polski, Finanse jednostek samorządu terytorialnego w restrukturyzacji i modernizacji kraju.
  7. Samorząd terytorialny w nowej fazie integracji, restrukturyzacji i modernizacji Polski, Aktywizacja liderów i menedżerów gospodarki lokalnej i regionalnej – rozwój przedsiębiorczości i motywowanie w instytucji publicznej.
  8. Sektor publiczny w Polsce po trzech latach członkostwa w UE: efekty wykorzystania środków strukturalnych UE w rozwoju regionalnym Polski.
  9. Sektor publiczny w Polsce po trzech latach członkostwa w UE: zarządzanie finansami podmiotów sektora publicznego. Teoria a praktyka.
  10. Sektor publiczny w Polsce po trzech latach członkostwa w Unii Europejskiej: zmiana uwarunkowań zarządzania w sektorze publicznym w Polsce.
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.