Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
O Katedrze : O Katedrze – Katedra Skarbowości | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Katedra Skarbowości - O Instytucie
 

 o katedrze

 
​Katedra Skarbowości powstała w 1992 r. przy Kolegium Ekonomiczno-Społecznym, jako jednostka naukowo-dydaktyczna specjalizująca się w dziedzinie skarbowości, nawiązująca do tradycji przedwojennej, jednocześnie zajmująca się badaniem problemów dotyczących współczesnych systemów finansowych, w szczególności publicznych systemów finansowych i ich relacji z rynkowymi systemami finansowymi.

Prace naukowo-badawcze Katedry koncentrują się wokół zagadnień związanych z systemem finansowym i polityką finansową państwa.

Działalność w obszarze współpracy międzynarodowej koncentruje się wokół wymiany stypendystów oraz opieki tutorskiej (obejmuje ustalenie programu edukacyjnego – wykłady i seminaria, stałą opiekę merytoryczną, konsultacje, ocenę referatów oraz pracy dyplomowej, organizację seminariów naukowych), a także udziału pracowników w konferencjach i seminariach międzynarodowych. Ponadto pracownicy uczestniczą w stażach i kursach zagranicznych.
 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.