Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Seminarium naukowe 9 grudnia 2013 r.

 

Zwrotne instrumenty finansowe w procesie stymulowania rozwoju regionalnego

9 grudnia 2013 r. w godz. 10:00-17.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (nowy budynek SGH – bud. C) al. Niepodległości 128 odbyło się  Seminarium Naukowe organizowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Katedrę Skarbowości Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie pt.: Zwrotne instrumenty finansowe w procesie stymulowania rozwoju regionalnego.
 
Zwrotne instrumenty finansowe Unii Europejskiej, stwarzają niepowtarzalną szansę na  wypracowanie trwałego, zrównoważonego i efektywnego mechanizmu rozwoju regionalnego w Polsce. Prowadzenie dyskusji, wymiana poglądów, wiedzy i doświadczeń w tym zakresie przez przedstawicieli instytucji z sektora publicznego, samorządowego, MSP oraz środowisk naukowych jest dobrą okazją do poszukiwania nowych rozwiązań, metod oraz form aktywizacji i wzrostu zaangażowania w proces wdrażania środków europejskich w Polsce. Organizowane seminarium będzie dobrą okazją do zaprezentowania najważniejszych aspektów problematyki współpracy i rozwoju instytucji ważnych zarówno dla regionów, jak i całego państwa.

Udział w seminarium był bezpłatny.    
 
Karty zgłoszeniowe należało odesłać do dnia 30 listopada 2013 r. pocztą elektroniczną na adres: instrumentyfinansowe@mazovia.pl lub faxem na numer: (22) 597 97 52. 
 
Informacje o seminarium znajdują się także na stronie: www.rpo.mazovia.pl/konferencja

 

Serdecznie dziekujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konferencji.

Uwieńczeniem konferencji było wydanie publikacji pt.:

„Zwrotne instrumenty finnasowe w procesie stymulowaniarozwoju regionalnego”


Poniżej fotagraficzna dokumentacja seminarium

. Seminarium 9.12.2013.jpg
  Fot. Katarzyna Wasiak.