Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Studenckie Koła Naukowe : Studenckie Koła Naukowe – Katedra Skarbowości | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Katedra Skarbowości - Studenckie Koła Naukowe
 

 STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE FINANSÓW PUBLICZNYCH

 

​            logo - w2.PNG


Reaktywacja Studenckiego Koła Naukowego Finansów Publicznych [8 listopada]

Pracownicy Katedry Skarbowości SGH KES zapraszają na spotkanie inauguracyjne Studenckiego Koła Naukowego Finansów Publicznych w dniu 8 listopada 2018 r. o godz. 17.10 do sali 105 w bud. A. Przedstawimy możliwe obszary badań z zakresu finansów publicznych, w których członkowie koła naukowego będą mogli rozwijać swoje zainteresowania, a także budować relacje koleżeńskie. Przyjdź i przekonaj się, że finanse publiczne to istota funkcjonowania każdego państwa powiązana ze wszystkimi naukowymi i praktycznymi dziedzinami życia społecznego-gospodarczego.

 

 
  

SKN Finansów Publicznych powstało w październiku 2013 roku przy Katedrze Skarbowości SGH.
Opiekunem merytorycznym jest dr hab. prof. SGH Agnieszka Alińska.
 
Naszą aspiracją jest szerzenie wiedzy na temat roli finansów publicznych w gospodarce. W tym celu organizujemy spotkania, konferencje i warsztaty, których celem jest  upowszechnianie wiedzy i zdobywanie umiejętności z zakresu finansów, szczególnie zgłębianie problematyki dotyczącej finansów publicznych.
W ramach naszej działalności współpracujemy z licznymi publicznymi instytucjami, szczególnie tymi, które tworzą sieć bezpieczeństwa finansowego.
Jako członkowie uczestniczymy w wydarzeniach naukowych dotyczących tematyki finansów publicznych i funkcjonowania publicznych instytucji finansowych. Szczególnie interesuje nas tematyką wpływu kryzysu subprime na funkcjonowanie i kondycje finansową instytucji publicznych, zarządzanie środkami finansowymi w warunkach deficytów budżetowych oraz możliwościami i zakresem współpracy pomiędzy sferą realną a sferą publiczną.

Ważne informacje:
Data powstania: 30.10.2013r.
Koło działa przy Katedrze Skarbowości.

Zarząd

Michał Śleziński- Prezes,  

Mikolaj Winiarski- Wiceprezes,

Kacper Górniak- Wiceprezes,

Aleksandra Borkowska- Sekretarz 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.