Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje : Konsultacje – Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych - Konsultacje
 

 Konsultacje pracowników Katedry Teorii Ekonomii

 

Konsultacje pracowników Katedry Teorii Ekonomii

w semestrze letnim 2020/2021

 (od 20 lutego 2021 r. do 13 czerwca 2021 r.)

ul. Wiśniowa 41, p. 81, piętro III


UWAGA !!!

Z powodu pandemii zostają zawieszone konsultacje stacjonarne.


  • dr hab. Marcin Krawczyk, prof. SGH - Kierownik Katedry: środa 14:00-15:00 przez MS Teams (wcześniejszy e-mail w celu nawiązania kontaktu)  - marcin.krawczyk@sgh.waw.pl
  • mgr Piotr Czajka, starszy wykładowca: kontakt przez e-mail do katedry:   kte@sgh.waw.pl
  •  
  • dr hab. Danuta Drabińska, prof. SGH: kontakt przez e-mail do katedry: kte@sgh.waw.pl
  • dr hab. Dominik Gajewski, prof. SGH: (e-mail w celu nawiązania kontaktu) dominik.gajewski@sgh.waw.pl
  • dr Ewa Kosycarz, adiunkt: wtorek 14:00-15:00 przez MS Teams (wcześniejszy e-mail w celu nawiązania kontaktu)  ewa.kosycarz@sgh.waw.pl
  •  
  • dr Marcin Kotlarz, adiunkt: (e-mail w celu nawiązania kontaku)  marcin.kotlarz@sgh.waw.pl
  • dr Dariusz Malinowski, starszy wykładowca: na MS Teams - po każdym wykładzie i ćwiczeniach dariusz.malinowski@sgh.waw.pl
  • dr Adam Olczyk, adiunkt : (e-mail w celu nawiązania kontaktu) adam.olczyk@sgh.waw.pl          
  • dr Adam Rogoda, asystent:, asystent:   adam.rogoda@sgh.waw.pl