Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje : Konsultacje – Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych - Konsultacje
 

 Konsultacje pracowników Katedry Teorii Ekonomii

 

Konsultacje pracowników Katedry Teorii Ekonomii

w semestrze zimowym 2021/2022

 (od 01 października 2021 r. do 21 stycznia 2022 r.)




  • dr hab. Marcin Krawczyk, prof. SGH - Kierownik Katedry: (e-mail w celu nawiązania kontaktu) marcin.krawczyk@sgh.waw.pl
  • mgr Piotr Czajka, starszy wykładowca: kontakt przez e-mail do katedry:   kte@sgh.waw.pl

  • dr hab. Danuta Drabińska, prof. SGH: piątek, godz. 12.00 - 13.00, Budynek W, ul. Wiśniowa 41, p. 81, piętro III
  • dr hab. Dominik Gajewski, prof. SGH: (e-mail w celu nawiązania kontaktu) dominik.gajewski@sgh.waw.pl
  • dr Ewa Kosycarz, adiunkt: środa, godz.13.30 - 14.30, Budynek A, sala 208

  • dr Marcin Kotlarz, adiunkt: (e-mail w celu nawiązania kontaku)  marcin.kotlarz@sgh.waw.pl
  • dr Dariusz Malinowski, adiunkt:  (e-mail w celu nawiązania kontaktu) dariusz.malinowski@sgh.waw.pl
  • dr Adam Olczyk, adiunkt : (e-mail w celu nawiązania kontaktu) adam.olczyk@sgh.waw.pl          
  • dr Adam Rogoda, adiunkt:   (e-mail w celu nawiązania kontaku) adam.rogoda@sgh.waw.pl