Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Instytut Studiów Międzynarodowych :
KES - Instytut Studiów Międzynarodowych

Jubileusz Pani Profesor Katarzyny Żukrowskiej

2021-01-04 kategoria: informacja 

 

Jubileusz Pani Profesor Katarzyny Żukrowskiej


W dniu 21 grudnia 2020 r. mieliśmy przyjemność uczcić jubileusz 25 lat pracy Pani Profesor Katarzyny Żukrowskiej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, jak również jubileusz 70-lecia urodzin, który miał miejsce w zeszłym roku. Z tej okazji odbyło się kameralne (ze względu na sytuację epidemiczną) spotkanie, podczas którego Jubilatce została wręczona księga jubileuszowa.

ksiazka.jpg 
 

Lista osiągnięć zawodowych Pani Profesor Katarzyny Żukrowskiej jest długa i różnorodna. Pani Profesor jest szczególnie ceniona i znana z działalności naukowej, dydaktycznej, eksperckiej, organizatorskiej i publicystycznej. Zaangażowanie i entuzjazm, z jakimi podejmuje się wielu trudnych (często pionierskich) zadań naukowych budzi szacunek i podziw oraz inspiruje innych badaczy. W SGH Pani Profesor Katarzyna Żukrowska pełniła wiele ważnych funkcji, m.in. dziekana i prodziekana Kolegium Ekonomiczno-Społecznego, dyrektora Instytutu Studiów Międzynarodowych, dyrektora Programu Studiów Europejskich SGH - Science Po, a także kierownika Niestacjonarnych Polsko-Francuskich Europejskich Studiów Doktoranckich. Pełniąc powyższe funkcje Pani Profesor dała się poznać jako osoba niezwykle zaangażowana, pracowita, kreatywna i otwarta na nowe pomysły.

Monografia jubileuszowa pt. "Współczesna gospodarka w sieci międzynarodowych powiązań: aktorzy, rynki, współzależności i zagrożenia" jest odzwierciedleniem bogactwa badań prof. Katarzyny Żukrowskiej - różnorodności podejmowanych przez Jubilatkę tematów naukowych, wielości przyjmowanych perspektyw, jak i zakresu prowadzonych analiz.

Życzymy Pani Profesor wytrwałości w podejmowaniu kolejnych wyzwań naukowych, zdrowia i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Współpracownicy, koleżanki, koledzy, doktoranci i studenci

IMG_20201221_164644.jpg 
Wręczenie książki jubileuszowej prof. K. Żukrowskiej 2.jpg 
Zdjęcie z okazji wręczenia książki prof. K. Żukrowskiej. 21.XII.2020.jpg
Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia