Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Polityki Publicznej :
Katedra Polityki Publicznej

„Młodzi KES" zapraszają na konferencję

2018-12-12 kategoria: konferencja 

Kolegium Ekonomiczno-Społeczne Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wraz z patronem wydarzenia Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych mają przyjemność zaprosić do udziału w dorocznej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doktorantów i Doktorów „Młodzi KES". 18 grudnia 2018 r., w godz. 10.00-17.00. 

​Kolegium Ekonomiczno-Społeczne Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wraz z patronem wydarzenia Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych mają przyjemność zaprosić do udziału w dorocznej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doktorantów i Doktorów „Młodzi KES".

Tegoroczna, jubileuszowa X edycja konferencji  odbędzie się w dniu 18 grudnia 2018 r., w godz. 10.00-17.00 (rejestracja od 9.30) w budynku C (Al. Niepodległości 128) SGH, zatytułowana jest „Gospodarka światowa w obliczu zmiany: konteksty, strategie, perspektywy”. 

Wykład inaugracyjny pt. „Argumenty za etatyzmem i planowaniem gospodarczym. Próba zrozumienia XX wieku (z empatią)” wygłosi prof. Adam Leszczyński, historyk i dziennikarz, autor m.in. książki „Skok w nowoczesność. Polityka wzrostu w krajach peryferyjnych 1943-1980”.


Celem konferencji – oprócz prezentacji i popularyzacji dorobku naukowego uczestników w formie recenzowanej monografii pokonferencyjnej – jest integracja środowiska młodych badaczy i propagowanie wiedzy. 

Do wysłuchania wystąpień młodych naukowców zapraszamy zatem wszystkich tych, którzy interesują się szeroko rozumianymi naukami społecznymi i ekonomicznymi: ekonomią i finansami, polityką publiczną i społeczną, politologią i socjologią, międzynarodowymi stosunkami gospodarczymi i historią gospodarczą, studiami nad samorządem terytorialnym, gospodarką przestrzenną i rozwojem regionalnym.
Program konferencji: http://kolegia.sgh.waw.pl/…/M%C5%81ODZI%202018%20PROGRAM%20…

Głównym językiem konferencji jest polski, organizator nie zapewnia tłumaczenia symultanicznego.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia