Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Kolegium Gospodarki Światowej : Kolegium Gospodarki Światowej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
 

 Kolegium Gospodarki Światowej

 
Kolegium Gospodarki Światowej powstało 1 października 1992 roku w miejsce byłego Wydziału Handlu Zagranicznego, który funkcjonował w ramach poprzedniej struktury organizacyjnej Uczelni.
 
Zgodnie ze Statutem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Kolegium jest zrzeszeniem jednostek organizacyjnych, powołanych do życia w celu współpracy w dziedzinie badań naukowych i rozwoju kadr. Obecnie składa się z 4 instytutów i 6 katedr.

 

 Informacje

 

Prezentacja wyników badań nt. polityki przemysłowej

Seminarium naukowe Kolegium Gospodarki Światowej w dn. 20.01 w godz. 11:30 - 13:00 w sali 152 bud. G nt. The Return of the Policy that Shall Not Be Named: Principles of Industrial Policy, w czasie którego odbędzie się prezentacja najnowszych wyników badań Międzynarodowego Funduszu Walutowego nt. polityki przemysłowej.

więcej

Szkoła Energii

Seminarium naukowe w roku akademickim 2019/20 organizowane ramach programu: „Szkoła Energii”, 23 stycznia 2020 godz. 17.30 w sali 6/2 bud. „C” SGH.

więcej

„Turystyka w zrównoważonym rozwoju miast metropolitarnych"

Międzynarodowa konferencja naukowa w dn. 4-5 czerwca 2020 r. współorganizowana z Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula

więcej

Konkursy dla uczestników studiów doktoranckich KGŚ

na finansowanie działań w zakresie upowszechniania, promowania i popularyzowania osiągnięć naukowych w ramach subwencji na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego i na zadania badawcze finansowane w ramach subwencji na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego.

więcej

Seminarium naukowe KGŚ

Doświadczenia wojny handlowej między USA i Japonią, a nowe kierunki polityki gospodarczej Japonii w okresie wojny handlowej między USA i Chinami, 22 stycznia 2020 r. godz. 15:00, sala 134 bud. M

więcej

Zwieńczenie obchodów jubileuszu 70-lecia KGŚ


JW Player goes here

więcej

Nagrody dla doktorantów Instytutu - gratulujemy promotorom

Nagrody dla doktorantów naszego Instytutu - gratulujemy promotorom

więcej

Jubileusz urodzin Profesorów Seniorów

7 listopada 2019 r. w Auli Głównej SGH odbyła się wyjątkowa uroczystość 90. urodziny Profesorów Seniorów Klemensa Białeckiego i Andrzeja Całusa.

więcej

Konkurs prac z MSG

Ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską oraz licencjacką z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych objęty honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

więcej

Jak zacząć starania o grant?

Informacja Komisji ds. grantów i projektów naukowo-dydaktycznych

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Struktura

 
 

 Dziekan Kolegium

 
 

 Publikacje KGŚ