Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Zaproszenie do udziału w badaniu dot. COVID-19

2020-06-01 kategoria: informacja 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w badaniu dotyczącym reakcji przedsiębiorstw na sytuację kryzysową związaną z COVID-19.

Projekt ten ma charakter międzynarodowy i jest realizowany przez ZHAW School of Management and Law, Center for EMEA Business we współpracy z uczelniami z różnych krajów, w tym z Polski. Polskim partnerem projektu jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie reprezentowana przez pracowników Katedry Biznesu Międzynarodowego w Kolegium Gospodarki Światowej.

Celem projektu jest zidentyfikowanie zmian w otoczeniu biznesu spowodowanych  epidemią COVID-19 oraz działań podejmowanych lub planowanych przez przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe różnych branż, zlokalizowane w badanych krajach, w reakcji na te zmiany. Jego osiągnięcie umożliwi ujawnienie przejawów i skutków kryzysu ekonomicznego wywołanego epidemią COVID-19 w przekroju branżowym, a następnie w ujęciu międzynarodowym. Wyniki badania posłużą wyciągnięciu istotnych wniosków praktycznych zarówno dla przedsiębiorstw, jak i polityki gospodarczej.

Projekt ten nie ma charakteru komercyjnego i nie uzyskujemy za jego realizację żadnego wynagrodzenia, a jego powodzenie zależy wyłącznie od Państwa gotowości wypełnienia kwestionariusza. Respondenci, którzy wyrażą zgodę na udział w projekcie, mogą uzyskać dostęp do wyników badania.

Adresatami tej ankiety są menedżerowie średniego i wyższego szczebla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających w Polsce, a także właściciele takich podmiotów gospodarczych. Respondentom uczestniczącym w badaniu, jak i ich przedsiębiorstwom zapewniamy anonimowość. Pozyskane informacje po zagregowaniu będą wykorzystane w celach naukowych i zaprezentowane w postaci raportów i artykułów naukowych.


Przewidywany czas wypełnienia kwestionariusza ankiety to jedynie około 13 minut.

Aby wypełnić kwestionariusz należy kliknąć na poniższy link: 

https://ww2.unipark.de/uc/WSE/?a=

 

Dziękujemy za poświęcony czas i udział w realizacji projektu.

 

Prof. dr hab. Jolanta Mazur, email: jolanta.mazur@sgh.waw.pl 

Prof. SGH dr hab. Marzanna K. Witek-Hajduk, email: mawitek@sgh.waw.pl

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Kolegium Gospodarki Światowej

Katedra Biznesu Międzynarodowego

Ul. Madalińskiego 6/8

02-554 Warszawa, Polska

 

Dr. Benedikt Zoller-Rydzek, email: benedikt.zoller@zhaw.ch

ZHAW School of Management and Law

Center for EMEA Business

Theaterstrasse 14

Postbox

8401 Winterthur, Switzerland

 ​

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.