Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Komitety okręgowe

 
Komitet nr 1 - województwa: Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie
Adres sekretariatu: Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni
                                81-222 Gdynia ul. Morska 77
                                Sekretarz: Katarzyna Thiel-Winkler

Komitet nr 2 - województwo Dolnośląskie
Adres sekretariatu: Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej
                                58-500 Jelenia Góra ul. Marszałka Piłsudskiego 27
                                Sekretarz: Barbara Cymańska-Garbowska

Komitet nr 3 - województwo Wielkopolskie
Adres sekretariatu: Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca'56
                               60-774 Poznań ul. Śniadeckich 54-58
                               Sekretarz: Anna Strykowska

Komitet nr 4 - województwa: Podkarpacke, Lubelskie
Adres sekretariatu: Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy 
                               35-055 Rzeszów ul. Spytka Ligęzy 12
                               Sekretarz: Grzegorz Wałecki

Komitet nr 5 - województwa: Zachodniopomorskie, Lubuskie
Adres sekretariatu: Zespół Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica
                                70-214 Szczecin al. 3 Maja 1A
                                Sekretarz: Kamila Sosnowska-Szpak

Komitet nr 6 - województwa: Mazowieckie, Łódzkie
Adres sekretariatu: Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych nr 21
                                00-734 Warszawa ul. Krasnołęcka 3
                                Sekretarz: Anna Szałek

Komitet nr 7 - województwo Kujawsko-Pomorskie
Adres sekretariatu: Technikum Menedżerskie w Toruniu
                                87-100 Toruń ul. Rejtana 2-4
                                Sekretarz: Emilia Sosińska

Komitet nr 8 - województwa: Małopolskie, Świętokrzyskie
Adres sekretariatu: Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 im. I. Daszyńskiego
                                31-943 Kraków os. Spółdzielcze 6
                                Sekretarz: Małgorzata Nawracaj

Komitet nr 9 - województwa: Śląskie, Opolskie
Adres sekretariatu: Zespół Szkół im. J. Tuwima
                               43-300 Bielsko-Biała ul. Filarowa 52
                                Sekretarz: Barbara Sadłek

Komitet nr 10 - wpjewództwo Podlaskie
Adres sekretariatu: Zespół Szkół Zawodowych  nr 2
                               15-082 Białystok ul. Świetojańska 1
                               Sekretarz: Izabela Moroz-Butkiewicz​

Formularz sprawozdania z przeprowadzenia II etapu Olimpiady Umiejętności Hotelarskich