Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Komitety szkolne

 

Szkoły zgłoszone do udziału w I edycji Olimpiady Umiejętności Hotelarskich:

1.       Zespół Szkół Hotelarsko - Gastronomicznych w Gdyni

2.       Zespół Szkół w Głuchołazach

3.       Zespół Szkół im. Jadwigi i Władysława Zamoyskich w Rokietnicy

4.       Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

5.       Zespół Szkół nr 1 im. ks. S. Konarskiego w Jędrzejowie

6.       Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

7.       Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie

8.       Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach

9.       Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim

10.   Zespół Szkół Ekonomicznych w Nysie

11.   Zespół Szkół Nr 2 w Jastrzębiu -Zdroju

12.   Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem

13.   Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach

14.   CKZIU, Technikum Nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskie w Sosnowcu

15.   Zespół Szkół im. Juliana Tuwima w Bielsku-Białej

16.   Technikum Ekonomiczno - Hotelarskie nr 4 w Krakowie

17.   Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2 w Krakowie

18.   Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku

19.   Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Końskich

20.   Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Białymstoku

21.   Technikum nr 1 w Oleszycach

22.   Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze

23.   Zespół Szkół Technicznych nr 1 w Sopocie

24.   Zespół Szkół nr 1 w Swarzędzu im. Powstańców Wielkopolskich

25.   Zespół Szkół nr 17 w Zabrzu

26.   Zespół Szkół w Olsztynku

27.   Powiatowy Zespół Szkół w Kłaninie

28.   Zespół Szkół nr 3 im. Bogdana Chełmickiego w Rypinie

29.   Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

30.   Zespół Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kwidzynie

31.   Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim

32.   Zespół Szkół nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie

33.   Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju

34.   Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie

35.   Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie

36.   Zespół Szkół Turystyczno-Gastronomicznych w Mińsku Mazowieckim

37.   Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie

38.   Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie

39.   Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce

40.   Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie

41.   Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim

42.   Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Władysława Grabskiego w Łodzi

43.   Zespół Szkół Ekonomiczno- Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie

44.   Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu

45.   Prywatne Technikum ,,AWANS" w KIelcach

46.   Technikum Menedżerskie w Toruniu

47.   Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ziemi Kujawskiej w Przemystce

48.   Zespół Szkół Licealnych i Technicznych  w Gubinie

49.   Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie Technikum Nr 1

50.   Zespół Szkół nr 3 im. T. Rylskiego w Rzeszowie

51.   Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego w Warszawie

52.   Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im. Marii Curie Skłodowskiej w Grudziądzu

53.   Technikum Gastronomiczno - Hotelarskie w Zespole Szkół Nr 6 im. M. Reja w Szczecinie

54.   Zespół Szkół w Mszczonowie

55.   Dolnośląski Zespół Szkół w Biedrzychowicach

56.   Zespół Szkół Nr 2 im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Jędrzejowie

57.   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach

58.   Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej

59.   Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. gen. Władysława Sikorskiego w Sulechowie

60.   Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju

61.   Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 3 „EKONOMIK” W Zielonej Górze

62.  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach

63.     Zespół Szkół Cogita w Siemianowicach Śląskich

64.       Zespół Szkół Rolniczych. Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie

65.       Powiatowy Zespół Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. KEN w Oświęcimiu

66.       Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku

67.       Zespół Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu

68.       Powiatowy Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Somoninie

69.     Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu

70.       Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu

71. Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu​

72.       Zespół Szkół Technicznych im Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej

73.       Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących  z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica

74.       Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem

75.       Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim

76.       Zespół Szkół nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu

77.       Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kostrzyniu nad Odrą

78.       Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach​

79.       Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

80.       Zespół  Szkół nr 3 im. St. Staszica we Włoszczowej

81.       Zespół Szkół Handlowo - Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku

82.       Zespół Szkół im 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce

83.       Zespół Szkół Zawodowych nr w Opolu

84. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie

85.       Zespół Szkół nr 11 im. W. Grabskiego w Warszawie

86.       Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim

87.       Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie

88.       Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Komisji Edukacji Narodowej w Sandomierzu

89.       Zespół Szkół Zawodowych im Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim

90.       Prywatne Technikum Pro-fil w Kielcach

91.       Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Krzyżowicach

92.       Zespół Szkół nr 35 w Warszawie

93.       Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. E. Kwiatkowskiego w Koninie

94.       Technikum im. Wisławy Szymborskiej w Zespole Szkół Nr 3 w Skierniewicach

95.       Zespół Szkół im B. Głowackiego w Proszowicach

96.       Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Bytomiu

97.   Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu​

98.       Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie

99.       Zespół Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim

100.       Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich w Tarnowskich Górach

101.       Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

102.       Zespół Szkół Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

103.       Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie

104.       Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie

105.       Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu

106.       Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Królowej Jadwigi w Jaworznie

107.       Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Częstochowie​

108.       Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego  w Tarnowie

109     Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach

110       Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu​

111.       Technikum Hotelarsko-Turystyczne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mirsku

112.       Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie

113.       Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kamiennej Górze

114.       Technikum Gastronomiczno- Hotelarskie nr 10 w Krakowie

115.       Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce​

116. Technikum nr 4 w Suwałkach​

117.       Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie

118.       Zespół Szkół nr 2 w Rudzie Śląskiej

119.       Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stanisława Lema w Skwierzynie

120.       Technikum Hotelarsko Turystyczno Gastronomiczne nr 21 w Warszawie

121.       Zespół  Szkół Zawodowych nr 2 im. dr. A. Troczewskiego w  Kutnie

122.       Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego

123.       Zespół Szkół Ekonomicznych Technikum nr 2 w Nowym Targu

124.       Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku-Kamiennej

125.       Zespół Szkół Gastronomicznych  im. Febronii Gajewskiej - Karamać w Gorzowie Wielkopolskim

126.       Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku

127.       Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Wł. Reymonta w Wiśle

128.       Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pustkowie

129.       Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach

130.       Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca '56​

131. Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie

      


        







SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI SZKOLNYCH OLIMPIADY UMIEJĘTNOŚCI HOTELARSKICH