Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje : Konsultacje – Instytut Gospodarki Światowej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KGS - Instytut Gospodarki Światowej - Konsultacje
 

 Edytor zawartości

 
​​INSTYTUT GOSPODARKI ŚWIATOWEJ
weri@sgh.waw.pl.
telefon: 22 564 9370
Semestr letni, rok akademicki 2018/2019
nazwisko i imię​ dzień​ godzina sala​
Prof. dr hab. Marzenna A.Weresa
marzenna.weresa@sgh.waw.pl.
Dyrektor Instytutu Gospodarki Światowej
czwartek 12.00 - 13.00​ 132, bud. M​
 
Katedra Badań Gospodarki Niemieckiej
telefon: 22 564 9374
nazwisko i imię dzień​ godzina sala​​
Prof. dr hab. Jurgen Wandel
jwandel@gmx.de
Kierownik Katedry​
​środa 10.30 - 11.30​ 16, bud. A​
Dr hab. Andreas Bielig, prof. SGH
abielig@sgh.waw.pl​
​środa 12.00 - 13.00​ 318, bud. A​
Dr Katarzyna Kamińska​
kkamins@sgh.waw.pl
​poniedziałek 10.30 - 11.30 318, bud. A​
 
Katedra Globalnych Współzależności Gospodarczych
telefon: 22 564 9379
nazwisko i imię dzień​ godzina sala​​​​​
Dr hab. Mariusz Jan Radło, prof. SGH
mjradlo@sgh.waw.pl
Kierownik Katedry​​
​czwartek ​10.00 - 10.40 ​317, bud. A
Dr Krzysztof Falkowski
kfalkow@sgh.waw.pl
​wtorek ​16.00 - 17.00 ​317, bud. A
​Dr Tomasz Napiórkowski
tomasz.napiorkowski@sgh.waw.pl
(po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową)
​wtorek ​10.00 - 11.00 ​317, bud. A
 
Katedra Badań Gospodarek Państw Azji Wschodniej
telefon: 22 564 9373
​​nazwisko i imię​ ​​​dzień godzina​​ ​​sala​​​​​​
Dr hab. Arkadiusz M. Kowalski, prof. SGH
arkadiusz.kowalski@sgh.waw.pl​
Kierownik katedry
wtorek
​14.30 - 15.30 316, bud. A​
Dr Anna Maria Dzienis
anna.dzienis@sgh.waw.pl
poniedziałek​ ​10.00 - 11.00 ​316, bud. A
Dr Marta Mackiewicz
marta.mackiewicz@sgh.waw.pl​
środa​ 17.00 - 18.00​ 316, bud. A​
Dr Agnieszka McCaleb
agnieszka.mccaleb@sgh.waw.pl​
wtorek​ 10.00 - 11.00​ 316, bud. A​
Dr Anna Sznajderska
asznajd@sgh.waw.pl​
(po kontakcie mailowym)
​czwartek
​17.30 - 18.30 316, bud. A
 


 
 
 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.