Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje : Konsultacje – Instytut Gospodarki Światowej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KGS - Instytut Gospodarki Światowej - Konsultacje
 

 Edytor zawartości

 
​​INSTYTUT GOSPODARKI ŚWIATOWEJ
weri@sgh.waw.pl.
telefon: 22 564 9370
Semestr zimowy, rok akademicki 2019/2020
nazwisko i imię​ dzień​ godzina sala​
Prof. dr hab. Marzenna A.Weresa
marzenna.weresa@sgh.waw.pl.
Dyrektor Instytutu Gospodarki Światowej
wtorek 14.00 - 15.00​ 132, bud. M​
 
Katedra Badań Gospodarki Niemieckiej
telefon: 22 564 9374
nazwisko i imię dzień​ godzina sala​​
Prof. dr hab. Jurgen Wandel
jwandel@gmx.de
Kierownik Katedry​
​czwartek 14.00 - 15.00​ 16, bud. A​
Dr hab. Andreas Bielig, prof. SGH
abielig@sgh.waw.pl​
​piątek 10.00 - 11.00​ 318, bud. A​
Dr Katarzyna Kamińska​
kkamins@sgh.waw.pl
​czwartek 10.30 - 11.30 318, bud. A​
 
Katedra Globalnych Współzależności Gospodarczych
telefon: 22 564 9379
nazwisko i imię dzień​ godzina sala​​​​​
Dr hab. Mariusz Jan Radło, prof. SGH
mjradlo@sgh.waw.pl
Kierownik Katedry​​
​poniedziałek ​11.40 - 12.30 ​317, bud. A
Dr Krzysztof Falkowski
kfalkow@sgh.waw.pl
​wtorek ​17.15 - 18.00 ​317, bud. A
​Dr Tomasz Napiórkowski
tomasz.napiorkowski@sgh.waw.pl
(po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową)
​środa

(od 11.11.2019)

 12:00-13:00
​317, bud. A
 
Katedra Badań Gospodarek Państw Azji Wschodniej
telefon: 22 564 9373
​​nazwisko i imię​ ​​​dzień godzina​​ ​​sala​​​​​​
Dr hab. Arkadiusz M. Kowalski, prof. SGH
arkadiusz.kowalski@sgh.waw.pl​
Kierownik katedry
wtorek
​16.15 - 17.15 316, bud. A​
Dr Anna Maria Dzienis
anna.dzienis@sgh.waw.pl
poniedziałek​ ​10.00 - 11.00 ​316, bud. A
Dr Marta Mackiewicz
marta.mackiewicz@sgh.waw.pl​
poniedziałek
09.00 - 10.00​ 316, bud. A​
Dr Agnieszka McCaleb
agnieszka.mccaleb@sgh.waw.pl​
poniedziałek​ 12.00 - 13.00​ 316, bud. A​
Dr Anna Sznajderska
asznajd@sgh.waw.pl​
(po kontakcie mailowym)
​piątek
​13.30 - 14.20 316, bud. A
​Dr Robert Dygas
robert.dygas@sgh.waw.pl
(po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową)
wtorek​ ​12:15-13:15 ​316, bud. A
 


 
 
 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.