Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje : Konsultacje – Instytut Gospodarki Światowej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KGS - Instytut Gospodarki Światowej - Konsultacje
 

 KONSULTACJE

 
​​Semestr letni 2021/2022

nazwisko i imię​ dzień​ godzina sala​
Prof. dr hab. Marzenna A.Weresa
marzenna.weresa@sgh.waw.pl.
Dyrektor Instytutu Gospodarki Światowej
wtorek 13.30 - 14.30​ MS Teams
 
Katedra Badań nad Gospodarką Niemiecką

nazwisko i imię dzień​ godzina sala​​
Dr hab. Jurgen Wandel, prof. SGH
jwandel@sgh.waw.pl
Kierownik Katedry​
​środa 10.30 - 11.30 16 bud. A​
Dr hab. Andreas Bielig, prof. SGH
abielig@sgh.waw.pl​

​Dr hab. Paweł Lesiak, prof. SGH
pawel.lesiak@sgh.waw.pl
poniedziałek 12.00 - 13.00​ MS Teams /
tel. 691 720 702​
Dr Katarzyna Kamińska​
katarzyna.kaminska@sgh.waw.pl
czwartek 13.30 - 14.30 MS Teams
​Dr Waldemar Milewicz
waldemar.milewicz@sgh.waw.pl
​wtorek 8.00 - 9.00​ MS Teams
 
Katedra Globalnych Współzależności Gospodarczych

nazwisko i imię dzień​ godzina sala​​​​​
Dr hab. Mariusz Jan Radło, prof. SGH
mjradlo@sgh.waw.pl
Kierownik Katedry​​
​poniedziałek 10.00 - 11.00 317 bud. A, po wcześniejszym umówieniu się mailowo​
Dr hab. Krzysztof Falkowski, prof. SGH
krzysztof.falkowski@sgh.waw.pl
wtorek ​18.00 - 19.00 MS Teams, po wcześniejszym umówieniu się mailowo
​Dr Tomasz M. Napiórkowski
tomasz.napiorkowski@sgh.waw.pl
poniedziałek 8.00 - 9.00 ​MS Teams
​Dr Aleksandra Szarek-Piaskowska
aszare@sgh.waw.pl
czwartek 17.00 - 18.00  hybrydowo
317 bud. A / MS Teams


​Dr Artur F. Tomeczek
artur.tomeczek@sgh.waw.pl
czwartek 17.20 - 18.30 MS Teams
 
Katedra Badań Gospodarek Państw Azji Wschodniej

​​nazwisko i imię​ ​​​dzień godzina​​ ​​sala​​​​​​
Dr hab. Arkadiusz M. Kowalski, prof. SGH
arkadiusz.kowalski@sgh.waw.pl​
Kierownik Katedry
piątek
13.00 - 14.00 MS Teams
Dr Anna Maria Dzienis
anna.dzienis@sgh.waw.pl
poniedziałek 10.00 - 11.00 MS Teams
Dr Marta Mackiewicz
marta.mackiewicz@sgh.waw.pl​
piątek 9.00-10.00 MS Teams
Dr Agnieszka McCaleb
agnieszka.mccaleb@sgh.waw.pl​


urlop
Dr Anna Sznajderska
anna.sznajderska@sgh.waw.pl​
wtorek ​15:15 - 16:15 MS Teams
​Dr Robert Dygas
robert.dygas@sgh.waw.pl
piątek ​11.40 - 12.40 ​MS Teams

https://teams.microsoft.com/l/team/19%3aQV4t20OGWN-TBKLW6idY-aoqFf-XjQLnKScj9lSlpcs1%40thread.tacv2/conversations?groupId=1a90505d-84e2-4f29-a181-cd69abbe4891&tenantId=164e1b0e-c8e5-41a9-9bbb-6f7ed40eef04​

​Mgr Joanna Karaś
joanna.karas@sgh.waw.pl



​