Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Ekonomii II

 

Witamy na stronie internetowej Katedry Ekonomii II. Zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością.

 

 Informacje

 

Nagroda MEiN za osiągnięcia naukowe dla pracowników Katedry

Pracownicy Katedry Ekonomii II otrzymali nagrodę zespołową Ministra Edukacji i Nauki​ za znaczące osiągnięcia w dziedzinie działalności naukowej za książkę "Diversity of Patchwork Capitalism in Central and Eastern Europe"

więcej

Dr Adam Czerniak w European Master in Official Statistics

Dr Adam Czerniak z Kolegium Gospodarki Światowej SGH został wybrany do rady European Master in Official Statistics, działającej przy Eurostacie i Europejskim Systemie Statystycznym (ESS).

więcej

Zmiana terminu konsultacji

Konsultacje prof. R. Rapackiego w dniu 25.11.2019 r. rozpoczną się o godz. 11:30.

więcej

Badania statutowe 2008-2013

​W latach 2008-2013 prof. dr hab. Ryszard Rapacki nadzorował realizowane w Kolegium Gospodarki Światowej badania statutowe w tematach: I. Instytucjonalne determinanty rozwoju społeczno-gospodarczego w Polsce oraz krajach Europy Środkowej i Wschodniej na tle tendencji światowych. II. Ekonomia członkostwa w Unii Europejskiej oraz transformacji systemowej w Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

więcej

Grant KBN - 2001-2002

W latach 2001-2002 w Katedrze Ekonomii II realizowany był grant KBN dotyczący fuzji i przejęć w polskim systemie bankowym. Kierownikiem badania był prof. dr hab. Ryszard Rapacki, a głównym wykonawcą dr hab. Jacek Prokop, prof. SGH.

więcej

Projekt badawczy NBP - 2012

Realna konwergencja oraz wpływ polityki pieniężnej na wzrost gospodarczy krajów Unii Europejskiej: analiza stabilności czasowej i próba identyfikacji punktów zwrotnych z użyciem metod bayesowskich

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry