Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Konferencje i seminaria – Zakład Uni Europejskiej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KGS - Instytut Handlu Zagranicznego i Studiów Europejskich - Zakład Unii Europejskiej - Konferencje i seminaria
 

 KONFERENCJE ORGANIZOWANE PRZEZ ZAKŁAD UNII EUROPEJSKIEJ

 

 

 

 

POLSKA W UNII EUROPEJSKIEJ - bilans 10-ciu lat członkostwa

Mamy zaszczyt zaprosić na seminarium naukowe organizowane przez Instytut Handlu Zagranicznego i Studiów Europejskich Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie pod patronatem honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki Pana Janusza Piechocińskiego na temat „Polska w Unii Europejskiej – bilans 10-ciu lat członkostwa”. 

Seminarium odbędzie się 25 czerwca 2014 r. (środa) w sali 152 w Budynku Głównym SGH w Warszawie w godz. 10.00 – 14.00. Seminarium stanowi podsumowanie badań prowadzonych przez pracowników Instytutu Handlu Zagranicznego i Studiów Europejskich. Udział w seminarium jest bezpłatny. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do 20 czerwca br. przesyłając zgłoszenia na adres: marta.dobrzycka@doktorant.sgh.waw.pl.


EUROMONITOR INTERNATIONAL : TRAINING ON USE OF PASSPORT STATISTICAL DATABASE

Centrum Dokumentacji Europejskiej i Oddział Informacji Naukowej Biblioteki SGH organizują szkolenie z obsługi statystycznej bazy danych: Passport (GMID). Szkolenie odbędzie się 7 listopada 2013 r., w godz. 9:30 - 12:30 w Auli VII, bud. Główny SGH.

 

Wpływ nowych regulacji Komisji Europejskiej na polski rynek energii elektrycznej: MiFID II, EMIR, REMIT

Konferencja odbyła się w dniu 9 października 2012 r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Objęła swoim zakresem analizę nowych i proponowanych regulacji KE tj. MiFID II, EMIR i REMIT, omówionych zarówno ze strony teoretycznej przez naukowców związanych ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie i Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej, jak i praktycznej przez reprezentantów Giełdy Papierów Wartościowych, Towarzystwa Obrotu Energią i Vattenfall Energy Trading.

Konferencja dała początek do dalszych działań na rzecz dobrego przygotowania polskich przedsiębiorstw do nowych warunków funkcjonowania na rynku energii elektrycznej w Polsce.

http://energiacon.pl