Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Skład osobowy : Skład osobowy – Zakład Unii Europejskiej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KGS - Instytut Handlu Zagranicznego i Studiów Europejskich - Zakład Unii Europejskiej - Skład osobowy
 

 SKŁAD OSOBOWY ZAKŁADU UNII EUROPEJSKIEJ

 

 

Grażyna Wojtkowska-Łodej – dr hab. prof. SGH, kierownik Zakładu Unii Europejskiej. Od września 2005 r. do sierpnia 2012 r. pełniła funkcję Dziekana Studium Licencjackiego. Autorka lub współautorka wielu publikacji, a także ekspertyz dla organów administracji państwowej i biznesu. Do jej głównych zainteresowań naukowych należą: międzynarodowe stosunki gospodarcze, zagadnienia ekonomicznej integracji europejskiej, w tym m. in. problematyka handlu międzynarodowego, polityki  energetycznej, ekonomii środowiska.

Ewelina Szczech-Pietkiewicz - adiunkt w Zakładzie Unii Europejskiej od 2008 r. Wcześniej związana zawodowo z Krajową Izbą Architektów i Ministerstwem Pracy. Do jej zainteresowań naukowych należą: rozwój regionalny i miejski, polityka spójności UE i polityka miejska, konkurencyjność regionów i miast.

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.