Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Współpraca : Współpraca – Instytut Międzynarodowej Polityki Gospodarczej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KGS - Instytut Handlu Zagranicznego i Studiów Europejskich - Współpraca
 

 Współpraca z zagranicą

 

​Współpraca z zagranicą obejmuje stałe współdziałanie z Katedrą Europejską Jean Monneta Uniwersytetu w Lille (prof. Pierre Maillet). Instytut Handlu Zagranicznego i Studiów Europejskich współpracuje również z Uniwersytetem w Duisburgu. Nawiązaliśmy także współpracę z British Know How Fund for Poland za pośrednictwem Ambasady Brytyjskiej w Warszawie.

Najbardziej owocne okazały się stałe kontakty z Ambasadą w Warszawie, Dyrekcją Generalną X Europejskiej Komisji w Brukseli oraz z funduszem PHARE/SIERRA, administrowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i b. Pełnomocnika Rządu ds. Integracji Europejskiej oraz Pomocy Zagranicznej.

Część pracowników Instytutu Handlu Zagranicznego i Studiów Europejskich uczestniczy w realizacji Programu „Inicjatywa Akademicka Wschód" (rozwój współpracy z uczelniami z republik bałtyckich oraz środowiskami polskimi na Litwie). Pracownicy Instytutu Handlu Zagranicznego i Studiów Europejskich prowadzili zajęcia dydaktyczne w ośrodkach zagranicznych (szkoły letnie CEMS, ASERI w Mediolanie, Peter Pazmany Catholic University w Budapeszcie).

 
 
 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.