Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie

 
Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie powołane Uchwałą Senatu nr 55 z dnia 22 kwietnia 1992 r. jest czołową, a zarazem unikatową jednostką naukowo-badawczą zajmującą się różnorodnymi aspektami zarządzania przedsiębiorstwem i strategiami jego rozwoju we współczesnej gospodarce rynkowej. Celem jego powstania było połączenie jednostek naukowych uczelni o podobnym profilu i zajmujących się zagadnieniami dotyczącymi szeroko rozumianego otoczenia rynkowego przedsiębiorstw.

W skład Kolegium wchodzi 5 katedr oraz 5 instytutów. Informacje o poszczególnych jednostkach Kolegium znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach.
  
 
 
 
 
  
  
 

 Informacje

 

Prof. Roman Sobiecki z najwyższym odznaczeniem w rzemiośle

Prof. Roman Sobiecki - Dziekan Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie za długoletnią działalność i współpracę nauki z biznesem, otrzymał najwyższe odznaczenie w rzemiośle – Szablę im. Jana Kilińskiego.

więcej

Profesor Jakub Brdulak w zespole KEJN

Prof. Jakub Brdulak - kierownik Zakładu Zarządzania Wiedzą w Instytucie Kapitału Ludzkiego został członkiem Komitetu Ewaluacji Jednostek Naukowych.

więcej

Prof. Stanisław Łobejko w Stambule

Z inicjatywy Konsulatu Generalnego RP w Stambule we współpracy z tureckim partnerem ITU ARI Teknokent – centrum naukowo-badawczym działającym przy Politechnice Stambulskiej – 14 grudnia 2016 r. odbyło się seminarium pt. „V4 – Innovative Economies” z udziałem prof. S. Łobejko pracownika Instytutu Rynków i Konkurencji SGH.

więcej

Projekt ChemMultimodal otrzymał finansowanie

​Z przyjemnością informujemy, że projekt ChemMultimodal współrealizowany przez Zespół Katedry Logistyki przy Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie otrzymał finansowanie w konkursie programu INTERREG Central Europe.

więcej

BADANIA MŁODYCH NAUKOWCÓW 2016

Tematy badań realizowanych w ramach projektu Badania Młodych Naukowców w roku 2016

więcej

​Wyniki konkursu OPUS 9 Narodowego Centrum Nauki

Wśród 5 zespółów z SGH, które otrzymały finansowanie w konkursie OPUS 9 znalazł się projekt dr Marzeny Fryczyńskie z Katedry Rozwoju Kapitału Ludzkiego.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

ajax-loader.gif
 

 FOLDER o studiach podyplomowych

 
 
 
 

 Kolegialne Komisje powołane przez Radę KNoP na okres kadencji 2016-2020

 
 

 Prof. Andrzej Blikle laureatem nagrody kolegium

 

18 października 2016r. odbyła się Gala z okazji wręczenia nagrody za najlepszą pracę naukową z zakresu nauk o przedsiębiorstwie. Tegorocznym laureatem Nagrody Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH został prof. dr hab. Andrzej Jacek Blikle za książkę "Doktryna jakości - rzecz o skutecznym zarządzaniu". 

 

Więcej informacji o nagrodzie

 

 Wydarzenia

 
 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Dziekan Kolegium