Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Konferencje i seminaria – Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie  - Konferencje i seminaria
 

 konferencje i seminaria

 


__________________________________________​

Uprzejmie informujemy, że od dnia 6 września 2017 roku zostało utworzone odrębne konto bankowe dla wpłat uczestników na poczet konferencji organizowanych przez Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestnicy konferencji będą mogli dokonywać wpłat na rachunek: 

Bank Pekao SA 30 1240 1040 1111 0010 7521 7506


__________________________________________

Dziekan Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH w Warszawie, Dyrektor Instytutu Rynków i Konkurencji
Dyrektor Instytutu Finansów Korporacji i Inwestycji, Kierownik Katedry Miasta Innowacyjnego mają zaszczyt zaprosić na
konferencję z okazji
90. urodzin Prof. dr hab. Witolda Bienia i Prof. dr hab. Henryka Chołaja
pt. Globalizacja – pieniądze - podatki
 Historia i współczesność

 

 

 

Termin: 29 maja 2017 r. w godz. 10.00 – 14.00
Miejsce: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 162, gmach główny, sala 152
 
Więcej informacji: LINK DO WYDARZENIA

 

Sekretariat Konferencji: Ilona Jastrzębska ijastrz@sgh.waw.pl, tel. 22 564 92 37

 

 

________________________________________

W dniach 01-02 lipca 2019 w Hotelu Panorama w Mszczonowie odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja pt. "Tożsamość badawczo-dydaktyczna Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie - nowe otwarcie".

W dniach 01 - 02 lipca 2019 r w Hotelu Panorama w Mszczonowie odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, której celem było zapoznanie się z nowym Statutem Uczelni, zasadami oceny parametrycznej wg nowej ustawy oraz działalnością dydaktyczną Kolegium. 

 

W dniach 27-28 września 2018 w Hotelu Lamberton w Ołtarzewie odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja pt. "Miejsce Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w SGH w świetle nowej ustawy PoWS".

W dniach 27 - 28 września 2018 r w Hotelu Lamberton w Ołtarzewie odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, której celem było omówienie zmian wynikających z nowej ustawy, finansowania nauki oraz problemów dotyczących studów doktoranckich i podyplomowych prowadzonymi w Kolegium.

Relacja

Załącznik do relacji


W dniach 28-29 września 2017 w Hotelu Panorama w Mszczonowie odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja pt. "Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie wobec potrzeb teorii i praktyki gospodarczej".

W dniach 28 - 29 września 2017 r w Hotelu Panorama w Mszczonowie odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, której celem było zapoznanie się z założeniami ustawy 2.0, badaniami statutowymi oraz studiami doktoranckimi i podyplomowymi prowadzonymi w Kolegium.

Czytaj dalej...

 

W dniach 29-30 września 2016 w Hotelu Sielanka nad Pilicą odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja pt. "Nauka i dydaktyka wobec potrzeb społeczeńwstwa i gospodarki".

W dniach 29 - 30 września 2016 r w Hotelu Sielanka nad Pilica w Warce odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, której głównym celem było dopasowanie oferty dydaktycznej do potrzeb społecznych i gospodarczych.

Relacja z konferencji

 

W dniach 11-12 czerwca 2015 w Hotelu Trylogia odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja na temat strategii naukowo-badawczej Kolegium.



W dniach 11-12 czerwca 2015 w hotelu Trylogia w Zielonce k. Warszawy  odbyła się coroczna Ogólnokolegialna Konferencja, której głównym celem było zarysowanie Strategii naukowo-badawczej jaką Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie zaplanowało do roku 2020.
Relacja

 

 

 

Seminarium Kadry Kierowniczej Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie "Rola Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w reformującej się Uczelni" 17-18 października 2014, Jabłonna 



W dniach 17-18 października w  Dom ​Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie PAN odbyło się Seminarium, którego głównym celem była dyskusja nad rolą i miejscem Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w kontekście reformy Uczelni i prac zmieniających statut Uczelni.​ Zdjęcia z seminarium.

 

 


Ogólnokolegialna Konferencja - „Kształcenie dla biznesu – cele, modele, formy”
12 – 13 czerwca 2014r, Warszawa



W dniach 12-13 czerwca 2014 r., w Ośrodku konferencyjno-szkoleniowym „BOSS” w Warszawie odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja „Kształcenie dla biznesu - cele, modele, formy” . Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

IX Kongres Ekonomistów - 28-29 listopada 2013r.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Kongresie Ekonomistów organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, którego prezesem jest prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska - Ziemacka, Kierownik Zakładu Badań nad Bankructwami w Instytucie Finansów i Korporacji KNOP.

 

 

 

 

 

Jubileusz 50-lecia Katedry Inwestycji i Nieruchomości

Konferencja_zdjecie[1].jpg

 

Z okazji 50-lecia powstania Katedry Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się konferencja naukowa na temat „Rynek nieruchomości. Finansowanie rozwoju miast”.
 
Konferencja jest adresowana do pracowników naukowych Katedr zajmujących się problematyką nieruchomości ze wszystkich ośrodków akademickich w Polsce. Problematyka Konferencji będzie ściśle związana z przemianami zachodzącymi na światowym i krajowym rynku nieruchomości. Wiele miejsca zostanie poświęcone zagadnieniom polityki przestrzennej, polityki mieszkaniowej, finansowaniu nieruchomości, analizie czynników determinujących rozwój poszczególnych segmentów rynku nieruchomości, rewitalizacji oraz regulacjom prawnym z tego obszaru.

 

 

Koncepcja sustainability jako metoda zarządzania w kryzysie - 21-22 października 2013r.

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową pod patronatem Jego Magnificencji Rektora SGH prof. dr. hab. Tomasza Szapiro - "Koncepcja sustainability jako metoda zarządzania w kryzysie".

Konferencja organizowana jest przez Katedrę Systemów Zarządzania Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w ramach grantu MNiSW. Jej celem jest szeroka dyskusja nad nowoczesnymi koncepcjami zarządzania przedsiębiorstwem i prezentacja wyniku grantu MNiSW nr N N115 253939 pt. „Sustainability warunkiem przetrwania kryzysu”.

Konferencja będzie odbywała się w formie czterech paneli, do których zostaną zaproszeni wybitni naukowcy i eksperci zajmujący się problemem zarządzania w przedsiębiorstwie. Jeden z paneli poświęcony będzie osiemdziesięcioleciu Prof. dr. inż. Wiesława M. Grudzewskiego i sześćdziesięcioleciu pracy zawodowej i naukowej.

Więcej informacji, pełen program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na http://sustainability.edu.pl/


 
Ogólnokolegialna konferencja naukowo - dydaktyczna

W dniach 6-7 czerwca 2013r., w hotelu Kuźnia Napoleońska, w Paprotni odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja „Tożsamość naukowo-dydaktyczna Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w świetle reformy uczelni”
Czytaj więcej ...

 
 
 

 Zjazd absolwentów - Relacja

 

​24 września 2016 w Auli VII SGH odbyło sie SPOTKANIE ABSOLWENTÓW Wydziału Ekonomiki Produkcji
oraz kierunków związanych z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, studiów doktoranckich i podyplomowych oraz sympatyków Kolegium.

Na spotkanie przybyło ponad 100 osób związanych z Wydziałem Ekonomiki Produkcji i Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie. Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać wykład prof. dr. hab . Władysława Szymańskiego pt. "Świat-Europa-Polska na ostrym zakręcie".na www3.JPG

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze zjazdu absolwentów w galerii SGH oraz galerii KNOP
Do zobaczenia na następnym zjeździe!

 

 Struktura