Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Konferencja Bankructwa, upadłości i restrukturyzacje przedsiębiorstw najnowsze trendy i zjawiska 2013
KNoP - Katedra Analizy Działalności Przedsiębiorstwa - Konferencje i seminaria
 

 Konferencja „Bankructwa, upadłości i restrukturyzacje przedsiębiorstw - najnowsze trendy i zjawiska" 2013

 

​​Konferencja Ekonomia i Prawo Upadłości Przedsiębiorstw" Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza na cykliczną międzynarodową konferencję naukową z cyklu "Ekonomia i prawo upadłości przedsiębiorstw", poświęconą zagadnieniu – „Bankructwa, upadłości i restrukturyzacje przedsiębiorstw - najnowsze trendy i zjawiska", która odbędzie się 26 marca 2013 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 

W tym roku konferencja będzie dotyczyła wpływu globalnego kryzysu na regulacje prawa upadłościowego i naprawczego, efektywności postępowań upadłościowych i naprawczych w Polsce i na świecie, a także procesów restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw oraz narzędzi zarządzania ryzykiem bankructwa. 

Konferencja skierowana jest do środowiska akademickiego oraz profesjonalistów zajmujących się upadłościami przedsiębiorstw. Jej celem jest wywołanie dyskusji na temat kierunków zmian regulacji prawnych oraz rozwiązań mogących wpłynąć na optymalizację postępowań upadłościowych i naprawczych. 

Koszt udziału w konferencji ze zgłoszeniem referatu i późniejszej jego publikacji w książce pokonferencyjnej (po uzyskaniu pozytywnej recenzji przez autora) – 950 zł Koszt udziału bez zgłoszenia referatu – 400 zł Opłaty nie dotyczą pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów Szkoły Głównej Handlowej (wymagane wysłanie zgłoszenia). 

Zgłoszenia udziału i tematów referatów odbywa się poprzez wypełnienie formularza (zakładka rejestracja). Zgłoszenia przyjmujemy od 2 stycznia 2013 roku do momentu wyczerpania się miejsc.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: e-mail: insolvency2013@gmail.com telefon: +48 22 564 93 28