Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Skład osobowy : Cezary Gorecki
KNoP - Katedra Analizy Działalności Przedsiębiorstwa - Skład osobowy
 

 O sobie

 

Magister inżynier, ukończyłem ekonomikę i organizację rolnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz bankowość w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. 

Od roku 2012 słuchacz studiów doktoranckich prowadzonych w KNoP w trybie niestacjonarnym. W latach 1996 – 2008 przeszedłem szereg poziomów kariery zawodowej pracując w sektorze banków komercyjnych, osiągając stanowisko dyrektora regionu do spraw restrukturyzacji w dużym banku komercyjnym.

Od roku 2008 prowadzę własną kancelarię konsultingową (www.cgcs.pl), specjalizującą się w zarządzaniu przedsiębiorstwem będącym w kryzysie (interim management). Pracuję głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.Moja zainteresowania naukowe koncentrują się w obszarze:

  • przedsiębiorstwo w kryzysie ekonomiczno – finansowym, 
  • restrukturyzacja przedsiębiorstw, 
  • płynność finansowa przedsiębiorstwa, 
  • strukturyzacja finansów przedsiębiorstwa.​
 
 

 Publikacje

 

​​Publikacje w przygotowaniu:

„Zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstwa o profilu handlowym” praca zbiorowa pt. „Płynność finansowa przedsiębiorstw w Polsce. Uwarunkowania, zarządzanie płynnością, ryzyko” pod redakcją naukową Jacka Grzywacza.  

„Arkusz przepływów pieniężnych jako barometr ryzyka bankructwa”, praca zbiorowa pt. „Niepewność funkcjonowania przedsiębiorstw. Bankructwa, restrukturyzacja, likwidacja” pod redakcją naukową Pawła Deca.