Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Instytut Kapitału Ludzkiego

 


Instytut Kapitału Ludzkiego jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce, oferującą programy nauczania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim na studiach licencjackich i magisterskich (stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych) oraz studiach podyplomowych.

Instytut stanowi swoisty łącznik między środowiskiem akademickim a środowiskiem biznesu i administracji. Z jednej strony dostarczamy praktykom (przedstawicielom biznesu, administracji centralnej i lokalnej, organizacji pozarządowych, instytucji rynku pracy oraz rynku edukacji) najnowszą wiedzę i umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś prezentujemy studentom najnowsze dobre praktyki zaczerpnięte z naszych doświadczeń we współpracy z tymi środowiskami. Od lat prowadzimy pogłębione badania dotyczące różnorodnych aspektów zarządzania kapitałem ludzkim, zaś naszym wiodącym partnerem jest Polskie Stowarzyszenie HR. ​Wyrazem uznania dla poziomu wiedzy i umiejętności pracowników Instytutu może być zainteresowanie jej ofertą skierowaną do tego środowiska, tj. ocenianymi wysoko studiami podyplomowymi, a są to:

W Instytucie prowadzone są trzy specjalności międzykierunkowe: Kompetencje interpersonalne w biznesie, Trener biznesu, Negocjacje w biznesie. Pracownicy Instytutu wielokrotnie otrzymują pozytywne opinie o prowadzonych zajęciach na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych, czego efektem jest to, że wielu z nich w ostatnich latach znalazło się na liście TOP 10 (lista wykładowców najwyżej ocenianych przez studentów SGH).

 

 Informacje

 

ZAMKNIĘCIE SEKRETARIATU IKL W DNIU 16.09.22

Sekretariat Instytutu Kapitału Ludzkiego w dniu 16.09.2022 r. będzie zamknięty. Za utrudnienia przepraszamy

więcej

ZAMKNIĘCIE SEKRETARIATU IKL W DNIACH 25.07-16.08.22

Sekretariat Instytutu Kapitału Ludzkiego w dniach 25.07-16.08.2022 r. będzie zamknięty.

więcej

ZAMKNIĘCIE SEKRETARIATU IKL W DNIU 20.05.22

Sekretariat Instytutu Kapitału Ludzkiego w dniu 20.05.2022 r. będzie zamknięty.

więcej

NAGRODZONO DR RAFAŁA ŁABĘDZKIEGO

Dr Rafał Łabędzki w raz z zespołem zajął drugie miejsce w konkursie ł.pitch Start-up Challenge w ramach LSE SU Polish Economic Forum 2022.

więcej

Konferencja "Współczesny rynek pracy oczami młodych" 16.10

WSPÓŁCZESNY RYNEK PRACY OCZAMI MŁODYCH - SZANSE I WYZWANIA - ogólnopolska konferencja naukowa (MS Teams), 16 października 2021

więcej

Dr Hanna Kinowska kierownikiem międzyn. projektu VIRAL w SGH

Dr Hanna Kinowska kierownikiem międzynarodowego projektu VIRAL w SGH

więcej

NAGRODZONO PROF. Agnieszkę Wojtczuk-Turek

dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek, prof. SGH nagrodzona za współautorstwo artykułu “Personal life satisfaction as a measure of societal happiness is an individualistic presumption: Evidence from fifty countries”. Journal of Happiness Studies. Advance online publication w konkursie “POZYTYW 2020”.

więcej

New Digital World - prestiżowe wydarzenie już w czerwcu

Zachęcamy do rezerwacji terminu w swoim kalendarzu i udziału w seminarium New Digital World: 15-16 czerwca 2021. Szczegóły już niebawem.

więcej

WYZWANIA I TRENDY ZKL - otwarte seminarium 12 czerwca 2021

WYZWANIA I TRENDY ZARZĄDZANIA KAPITAŁEM LUDZKIM - otwarte seminarium online (MS Teams), 12 czerwca 2021

więcej

Seminarium 20.06 - Praca i kariera w okresie wych. z kryzysu

Praca i kariera w okresie wychodzenia z kryzysu - otwarte seminarium online (MS Teams), 20 czerwca 2020

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor Jednostki