Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

​Seminarium: Miejski aktywizm – Innowacje, Marketing, Rozwój

2017-04-12 kategoria: informacja seminarium 

Szanowni Państwo

W ostatnim tygodniu kwietnia br. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie gości międzynarodową grupę studentów z Rotterdam Business School, będącą częścią Rotterdam University of Applied Sciences). Jej studenci przygotowują się do pracy w biznesie międzynarodowym na bazie wiedzy, doświadczeń i aktywności międzynarodowych oraz ciągłego rozwoju osobistego

Grupa studencka Rotterdam Business School podzieli się w naszej Uczelni osiągnięciami projektu, który aktualnie realizuje z szeroko rozumianej problematyki rowerowej: 
- zespół zajmujący się marketingiem sprawdza możliwości eksportu holenderskich rowerów do Polski, 
- dwa zespoły zainteresowane miejskim aktywizmem, w tym innowacjami – sprawdzają: w jaki sposób rowery mogą być dźwignią rozwoju miasta oraz jak mogą służyć mniej zasobnej części ludności zarówno w Holandii jak i w Polsce.  

Częścią projektu jest współpraca ze studentami i organizacjami studenckimi naszej uczelni, które interesują się problematyką innowacji, marketingiem, zarządzaniem rozwojem (w tym rozwojem osobistym).

Seminarium otwarte, na którym odbędzie się prezentacja pierwszych osiągnięć projektu oraz dyskusja merytoryczna, a także możliwość nawiązania współpracy w dalszej części projektu oraz w innych przedsięwzięciach, odbędzie się:

28.04.2017, sala 152G, godz. 11.30-13.30

Zapraszamy na seminarium studentów, doktorantów i nauczycieli akademickich.

Organizatorzy:
Zakład Zarządzania Wiedzą, Instytut Kapitału Ludzkiego, KNoP SGH
Skills Club – organizacja studencka SGH

Więcej informacji:
Seminarium “Miejski aktywizm – Innowacje, Marketing, Rozwój”​

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.