Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje : Konsultacje – Instytut Kapitału Ludzkiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KNoP - Katedra Rozwoju Kapitału Ludzkiego - Konsultacje
 

 Konsultacje

 

UWAGA: Poniższe terminy nie obowiązują w czasie trwania sesji. Terminy konsultacji w czasie sesji.

Dyrektor Instytutu

dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek, prof. SGH

agnieszka.wojtczuk@sgh.waw.pl

czwartek
12.30 - 13.30

 

Zakład Zachowań Organizacyjnych

Kierownik Zakładu

dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek, prof. SGH

agnieszka.wojtczuk@sgh.waw.pl

czwartek
12.30 - 13.30

 

Dr hab. Marzena Fryczyńska

marzena.fryczynska@sgh.waw.pl

środa
13.15 - 14.15

Dr Lidia Jabłonowska

lidia.jablonowska@sgh.waw.pl

środa
14.00 - 15.00

Dr Rafał Łąbędzki ​rafal.labedzki@gmail.com​
​​czwartek
8.00 - 9.00
​​Dr Katarzyna Mikołajczyk ​katarzyna.mikolajczyk@sgh.waw.pl​

Dr Grzegorz Myśliwiec

grzegorz.mysliwiec@sgh.waw.pl

środa
17.00 - 18.00


Zakład Zarządzania Kapitałem Ludzkim

Kierownik Zakładu

dr hab. Tomasz Rostkowski, prof. SGH

tomasz.rostkowski@sgh.waw.pl

czwartek
14.20 - 15.20

 

dr hab. Katarzyna Czainska, prof. SGH ​katarzyna.czainska@sgh.waw.pl ​poniedziałek
14.00 - 15.00

Dr Dariusz Danilewicz

 

dariusz.danilewicz@gmail.com

 

czwartek
11.55 - 12.40
(od 10.10.2019)

oraz

06.10.2019 (14.30-15.15)
20.10.2019 (18.50-19.15)
10.11.2019 (14.30-15.15)
24.11.2019 (18.50-19.15)
08.12.2019 (14.30-15.15)
12.01.2020 (18.50-19.15)
26.01.2020 (18.50-19.15)

Dr Hanna Kinowska

hanna.kinowska@gmail.com

wtorek
16.00 - 17.00

Dr Łukasz Sienkiewicz

lukasz.sienkiewicz@sgh.waw.pl

czwartek 
17.00 - 18.00

Dr Michał Zubek

zubekm@icloud.com

​czwartek,
15.30 - 16.30




 
Konsultacje odbywają się w pokoju 102 (Budynek Główny). 
Adres: al. Niepodległości 162. 02-554 Warszawa
 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.