Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Studenckie Koła Naukowe Negocjator

 
Studenckie Koło Naukowe Negocjator to jedno z największych i najdłużej działających kół w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zrzesza ono obecnie ponad 170 studentów i alumnów, którzy aktywnie uczestniczą nie tylko w wydarzeniach organizowanych przez innych członków, ale także w codziennym życiu organizacji. Przez blisko 20 lat działalności zorganizowało wiele edycji projektów i pomogło w zdobyciu bezcennej wiedzy młodym ludziom wkraczającym na rynek pracy.

Celem SKN Negocjator jest kształcenie młodych i ambitnych jednostek pod kątem poprawy umiejętności negocjacji, ale także zdobycia wiedzy z dziedziny komunikacji, psychologii stosunków międzyludzkich czy autoprezentacji. Projekty oferowane przez koło pozwalają na wszechstronny rozwój kompetencji miękkich i interpersonalnych oraz na zdobycie praktycznego doświadczenia chociażby w tematyce rekrutacji i negocjacji związanych z życiem zawodowym.

Jednym z głównych filarów działalności koła są projekty. Co wyróżnia inicjatywy SKN Negocjator jest fakt, iż kierowane są do wielu potencjalnych interesariuszy. Największy projekt koła – The Warsaw Negotiations Round jest projektem o międzynarodowej renomie, w którym udział biorą przedstawiciele najlepszych uczelni prawnych i ekonomicznych na całym świecie. Studencki Turniej Negocjacyjny to inicjatywa, która na zasadach turnieju pozwala przedstawicielom polskich uczelni na konkurowanie ze sobą w symulacjach negocjacyjnych. Celuj w Przyszłość to dwudniowa konferencja, która pomaga studentom zebrać najbardziej im potrzebną wiedzę, szczególnie na samym początku ścieżki kariery, i dotyczy takich aspektów jak poprawne skonstruowanie CV, zachowania na rozmowie rekrutacyjnej, czy autoprezentacji. Game of Minds to wyjątkowa na skalę SGH inicjatywa, która łączy grę fabularną osadzoną co roku w innej rzeczywistości z treningiem negocjacyjnym.

SKN Negocjator swoją działalność opiera także o kształcenie swoich członków i zdobywanie przez nich wiedzy z zakresu negocjacji, mediacji oraz o rozwijanie umiejętności miękkich. Umożliwiają to takie wydarzenia jak Spotkania Czwartkowe, których prelegentami są eksperci mający nieustanny kontakt z prezentowanymi zagadnieniami. Posiadają oni także bogate doświadczenie zawodowe, które przekłada się na wysoką jakość prowadzonych spotkań i warsztatów.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym filarem organizacji jest integracja członków koła. Studia to przełomowy czas w życiu każdego człowieka. SKN Negocjator dba nie tylko o rozwój umiejętności każdej osoby, ale także silnie zachęca swoich członków do nawiązywania przyjaźni poprzez częste spotkania integracyjne i wspólne wyjazdy, dzięki czemu w kole panuje atmosfera koleżeństwa i życzliwości, która umila studentom czas spędzony na uczelni.