Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Instytut Przedsiębiorstwa

 
​Instytut Przedsiębiorstwa jest jednostką naukowo-dydaktyczną w strukturze Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
 
Profil naukowo-badawczy Instytutu wyznaczają badania nad uwarunkowaniami rozwoju przedsiębiorczości, szczególnie rodzinnej oraz konkurencyjności przedsiębiorstw i regionów. Wieloletnie projekty badawcze, będące wizytówką Instytutu, dotyczą zmian strukturalnych w polskiej gospodarce, kapitału intelektualnego jako czynnika rozwoju przedsiębiorczości oraz poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw i regionów, a także oceny atrakcyjności inwestycyjnej polskich regionów.
 
W oparciu o wyniki badań opracowywane są coroczne raporty o atrakcyjności inwestycyjnej polskich regionów, podregionów, powiatów i gmin.
 

 Informacje

 

Prof. J. Klimek nagrodzony Kryształowym Laurem Umiejętności

Prof. Jan Klimek nagrodzony Kryształowym Laurem Umiejętności i Kompetencji z Diamentem w trakcie Gali Regionalnej Izby Gospodarczej.

więcej

URUCHOMILIŚMY KOLEJNE EDYCJE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Z przyjemnością informujemy o starcie kolejnych edycji studiów podyplomowych, które prowadzone są przez uznanych wykładowców oraz praktyków biznesowych z danych obszarów.

więcej

Spotkanie pracowników Instytutu Przedsiębiorstwa

W dniu 21.11.2022 odbyło się organizacyjne spotkanie Instytutu Przedsiębiorstwa, na którym pracownicy dyskutowali o kierunkach rozwoju Instytutu na lata 2022/23.

więcej

Badania Naukowe

Badania naukowe Instytutu w zakładce BADANIA NAUKOWE

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Struktura

 
 

 Dyrektorka Instytutu