Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Seminarium naukowe, 24.03.2017

2017-03-24 ZOB kategoria: informacja spotkanie 

​W dniu 24.03.2017 odbyło się seminarium naukowe organizowane we współpracy Zakładu Otoczenia Biznesu IP oraz Katedry Miasta Innowacyjnego.

Jako prelegentów mieliśmy przyjemność wysłuchać Panią Dr Aleksandrę Jadach-Sepioło, w temacie Obszary zdegradowane w Polsce - potencjał czy ciężar? Rewitalizacja jako wsparcie zmiany potencjału inwestycyjnego miast w Polsce oraz Panią Dr Dorotę Perło w temacie Potencjał rozwojowy miejskiego obszaru funkcjonalnego. Przykład BOF.
 
Omawianie podczas wystąpień badania wywołały ciekawą dyskusję na temat rozwoju gmin miejskich i wiejskich w Polsce i prowadzonych w tym zakresie badaniach.
 
Seminarium zaszczycili goście z innych ośrodków – Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, czy też Puławskiego Parku Naukowo Technologicznego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność.
 
 
 
 

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.