Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Biznes i edukacja w gospodarce cyfrowej – seminarium otwarte

2019-03-18 kategoria: spotkanie 

Zapraszamy na seminarium otwarte Instytutu Przedsiębiorstwa nt. "Biznes i edukacja w gospodarce cyfrowej - transformacja, innowacyjność, współpraca"
 
9 kwietnia 2019 (wtorek)
godz. 11.00 - 13.30, rejestracja od 10.30
 
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Aula I w budynku C
Al. Niepodległości 128
 
W programie:
- o wyzwaniach dla edukacji i biznesu,
- o kierunkach zmian w procesie kształcenia,
- o współpracy uczelni z przedsiębiorstwami i innowacjach otwartych,
- o rozwiązaniach z zakresu TIK dla szkół wyższych.
 
Prelegenci:
 
Grzegorz Pytkowski Prezes międzynarodowej firmy Accelerated Learning International Poland, pełnomocnik i doradca zarządu Asseco ds. edukacji.
Twórca i wieloletni szef firmy GP Bis, którą wydawnictwo WBJ Book of Lists sklasyfikowało w roku 2005 na pierwszej pozycji w rankingu firm Facility Management w Polsce, a także były Prezes Zarządu Pirelli RE Polska oraz ColdwellBanker Polska. Doświadczony w budowaniu biznesów, rozwoju organizacji i zarządzaniu. Animator licznych projektów z zakresu nowoczesnej edukacji w Polsce i na świecie. Zaangażowany w wiele projektów unijnych w zakresie edukacji, rozwoju zawodowego i osobistego.
 
Katarzyna Skowrońska Absolwentka Politechniki Łódzkiej oraz Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej.
O 7 lat współpracuje z Uczelniami Wyższymi, od 19 lat związania z branżą IT.
Jako Dyrektor Sprzedaży do Kluczowych Klientów w Asseco Data Systems odpowiada za relacje z Uczelniami Wyższymi oraz budowanie strategii współpracy i komunikacji firmy z sektorem szkolnictwa wyższego. Realizuje projekty sprzedaży nowoczesnych systemów zarządzania procesem edukacyjnym (platformy e-learningowe, serwis Biura Karier, e-baza wiedzy, nDziekanat,).
Współpracując z wszystkimi obszarami biznesowymi firmy Asseco DS przyczynia się do rozwoju innowacyjnych rozwiązań dla edukacji, dostosowując współczesne rozwiązania informatyczne do specyficznych potrzeb tego sektora.
Pracując wcześniej w polskim oddziale Microsoft rozwijała sprzedaż najnowszych rozwiązań do 150 Uczelni, przyczyniając się tym samym do największego w historii wzrostu wykorzystania technologii Microsoft Office 365. 

Katarzyna Mikołajczyk Doktor nauk humanistycznych, andragog, absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży e-learning. Jest adiunktem, pełnomocnikiem rektora ds. otwartej edukacji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zrealizowała wiele projektów szkoleniowych oraz naukowo-dydaktycznych z zakresu e-learning, blended learning, zastosowania ICT w edukacji.

dr hab. Jan Klimek, prof. SGH – Instytut Przedsiębiorstwa SGH
dr Kamil Kraj – Instytut Przedsiębiorstwa SGH
dr Ewa Stawicka – Katedra Ekonomiki Edukacji, Komunikowania i Doradztwa SGGW
dr Beata Żelazko – Instytut Przedsiębiorstwa SGH
 
Osoby zainteresowane udziałem w seminarium zachęcamy do zapoznania się z materiałami:
 
Zgłoszenie uczestnictwa poprzez formularz na stronie:
 
Więcej informacji o prelegentach oraz materiały dla uczestników można odnaleźć na naszym profilu na FB:

Kontakt: ip@sgh.waw.pl

Plakat9.jpg


Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia