Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Prof. J. Klimek nagrodzony Kryształowym Laurem Umiejętności

2022-11-25 zpr kategoria: informacja inne 

​Prof. Jan Klimek nagrodzony Kryształowym Laurem Umiejętności i Kompetencji z Diamentem w trakcie Gali Regionalnej Izby Gospodarczej.
 
Prof. dr hab. Jan Klimek – Prezes Zarządu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach w roku Jubileuszu 100-lecia działalności Izby, został wyróżniony prestiżowym Kryształowym Laurem z Diamentem. Laury Umiejętności i Kompetencji od 30 lat przyznaje Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. „Laury” stanowią podziękowanie dla wybitnych osobowości i instytucji ze świata nauki, biznesu, gospodarki i polityki, które poprzez swoją działalność są liderami nie tylko w kraju, ale także w Europie i w świecie. Osoby te są niekwestionowanymi autorytetami w swoich dziedzinach. Tegoroczna, Jubileuszowa Gala z okazji 30-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej odbyła się 20 listopada 2022 r w Sali Koncertowej NOSPR w Katowicach.
 
Niedzielna Gala RIG była preludium dla Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Pan prof. Jan Klimek, z ramienia katowickiej Izby Rzemieślniczej będzie uczestnikiem panelu „Edukacja dla biznesu. Przyszłość i rola kształcenia zawodowego w Polsce. Panel poświęcony będzie wyzwaniom i barierom szkolnictwa zawodowego, dobrym praktykom z zakresu współpracy świata nauki, biznesu i samorządów, wizerunkowi szkolnictwa zawodowego.


prof. Jan Klimek.jpg 
IMG_20221121_132757.jpg IMG_20221121_134430.jpg
 
 
 
 
 
 

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia