Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Przeskocz do głównego menu
Sign In

Zakończenie I edycji SP Akademia Profesjonalnego Coacha

2018-10-12 kategoria: informacja spotkanie 


5 października 2018 nastąpiło uroczyste zakończenie I edycji Studiów Podyplomowych Akademia Profesjonalnego Coacha. 


Wszystkim Słuchaczom pięknie dziękujemy za udział i fantastyczną atmosferę podczas zajęć.


zakończenie.jpg 

Studia dały mi osobisty rozwój Pogłębiły wiedzę, którą wykorzystuję w pracy menedżera. Coaching wykorzystuję praktycznie codziennie, w pracy z zespołem. Generalnie – super wykładowcy, wyjątkowa atmosfera, profesjonalizm.
W. Serocki
 
Studia były dla mnie: life changing experience.
A. Chochół
 
Studia dały mi dużo praktycznej wiedzy oraz możliwość bardzo szerokiego zagłębienia się w coaching. Rozwinęły moje kompetencje oraz pozwoliły na poznanie nowych. Bardzo pozytywnie oceniam studia.
E. Uściłowska
 
Zdobyłam praktyczne umiejętności coachingowe, poznałam różne podejścia do coachingu i modele pracy z klientem, uzyskałam możliwość szerszego spojrzenia na funkcjonowanie ludzi i wiedzy w jakich obszarach można stosować coaching. Jestem zdecydowana na pracę jako coach i w tym kierunku zmieniam swoją ścieżkę zawodową. Kończąc studia w czynny sposób prowadzę sesje coachingowe. Studia to bardzo intensywne zajęcia łączące praktykę z podstawami teoretycznymi.
K. Bartosiak
 
Studia podyplomowe dały mi, nowe możliwości. Perspektywę prowadzenia działań coachingowych w zatrudniającej mnie organizacji. Nowe kompetencje. Również kończąc studia w czynny sposób prowadzę sesje coachingowe. Bardzo dobra jest moja opinia o studiach. Cieszy mnie fakt, że zajęcia miały również praktyczny charakter.
S. Sawicka
 
Pomogły mi usystematyzować wiedzę. Zachęciły do dalszej edukacji. Również pomogły połączyć teorię z praktyką. Rozpoczynam tym samym kolejny cykl edukacyjny. Dobrze przygotowana kadra i materiały.
M. Grabski
 
Studia pozwoliły poznać i ćwiczyć warsztat coacha, pogłębiły wiedzę. Była możliwość poznania nowych osób, studia były szansą rozwoju i to wykorzystaną w pełni. Są dodatkowym atutem, zwiększają szansę na rynku. Prowadzę nadal sesje z osobami chcącymi coś zmienić. Opinia moja jest bardzo dobra - było dużo praktyki z osobami z coachingu, stanowiło to wartość bardzo dużą.
R. Dragońska
 
Studia pozwoliły mi poszerzyć wiedzę, dały inspirację, wartościowe znajomości, jak i usprawnienie warsztatu coacha. Otrzymałam propozycję dobrze płatnej pracy. W czynny sposób prowadzę sesję. Moja ogólna ocena jest bardzo pozytywna.
D. Baranowska
 
Praktyczne umiejętności pracy z zespołem, zmiany w życiu prywatnym. Zmiana, pozytywne poznanie siebie. Mam więcej czasu dla zespołu. Jestem lepiej zorganizowana, jak i osiągam lepsze wyniki. Nie prowadzę w czynny sposób sesji cochingowych. Pełen profesjonalizm. Żal, że kończy się czas tylko dla mnie.
M. Kot
 
Studia dały mi nową perspektywę, zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej o coachingu. Wiedzę ze studiów stosuję na co dzień w swojej pracy z podległym zespołem. Jeszcze nie prowadzę w czynny sposób sesji jako profesjonalny coach. Póki co stosuję na co dzień niektóre narzędzia. Świetne studia z możliwością zdobycia wiedzy praktycznej.
M. Prokop
 
Studia na SGH „Akademia Profesjonalnego Coacha” to była potężna dawka wiedzy oraz praktyki. Każdą nową poznaną umiejętność można było praktycznie przećwiczyć, poznać zastosowania „na polu bitwy”. Udział w studiach przyczynił się do rozwoju umiejętności coachingowych, ale także do ogólnego rozwoju, w tym rozwoju umiejętności menadżerskich. Kończąc studia w czynny sposób prowadzę sesję. Dziękuję za organizację tych studiów. Byłą to niesamowita przygoda, której owoce będę zbierać jeszcze przez długi czas.
E. Półtorak-Lipska

 
 
 

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia