Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Zajęcia wyjazdowe w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym
KZiF - Katedra Finansów Przedsiębiorstwa - Konferencje i seminaria
 

 Zajęcia wyjazdowe w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

 
Zajęcia wyjazdowe w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, Gdańsk, 13-14 stycznia 2017 r.
 
W dn. 13-14 stycznia 2017 grupa 28 studentów przedmiotu Zarządzanie Operacyjne realizowanego przez prof. dr hab. Hannę Godlewską-Majkowską i dr Tomasza Pilewicza w sem. zimowym 2016/2017 uczestniczyła w zajęciach wyjazdowych w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym (GPN-T).

Oprócz pracy w grupach w formie warsztatowej studenci uczestniczyli w spotkaniu najemców i partnerów GPN-T, gdzie przedstawione zostały nowe formy wspierania przedsiębiorstw przez GPN-T i Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz nowe przedsiębiorstwa, które dołączyły do GPN-T. Grupa spotkała się również z kadrą zarządzającą firm E-Engineer, Qtravel oraz IndoorNavi. W ramach spotkań dyskutowano kwestie praktyczne i wyzwania dotyczące zarządzania operacyjnego w przedsiębiorstwach technologicznych.

Gospodarzem zajęć zrealizowanych w GPN-T była mgr Magdalena Strzelczyk, Wicedyrektor w GPN-T i doktorantka w Instytucie Przedsiębiorstwa w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH w Warszawie. W GPN-T każdego dnia pracuje ponad 1000 osób, a na jego terenie zlokalizowanych  jest 200 firm. Łączna powierzchnia oferowana dla przedsiębiorców, naukowców i badaczy wynosi ponad 40 tys. m².

Teren GPN-T.jpg
Teren Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego
(fot. GPN-T)

spotkanie GPN-T.jpg
Spotkanie najemców i partnerów GPN-T  w dn. 13.01.2017, w którym uczestniczyła grupa studentów z SGH w Warszawie
(fot. GPN-T)