Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Współpraca : Współpraca – Zakład Przedsiębiorstwa Rodzinnego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KNoP - Katedra Analizy Działalności Przedsiębiorstwa - Współpraca
 

 Współpraca

 
II edycja badania GUESS
 
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie dołączyła do grona uczelni partnerskich uczestniczących w realizacji ogólnoświatowego projektu badawczego diagnozującego predyspozycje do przedsiębiorczości, planowane ścieżki kariery oraz stosunek do przedsiębiorczości rodzinnej i sukcesji studentów (Global University Entrepreneurial Spirit Students’ Survey).
 
Badanie odbywa się za pomocą ankiety online. Wśród studentów, którzy wezmą udział w projekcie zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Koordynatorem międzynarodowym projektu jest Uniwersytet St. Gallen w Szwajcarii, w Polsce funkcję tę sprawuje Instytut Biznesu Rodzinnego, zaś w Szkole Głównej Handlowej - Zakład Przedsiębiorstwa Rodzinnego w Instytucie Przedsiębiorstwa.

Aby przejść do badania kliknij w baner.
 


 
Współpraca z praktyką gospodarczą i instytucjami życia społeczno-politycznego
 
Pracownicy Zakładu współpracują z praktyką gospodarczą poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach, studiach podyplomowych i dokonując ekspertyz gospodarczych dla urzędów i instytucji centralnych (np. dla Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Skarbu Państwa, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Agencji Rozwoju Przemysłu czy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej).