Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Konferencje i seminaria – Zakład Zarządzania Innowacjami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KNoP - Katedra Zarządzania Innowacjami - Konferencje i seminaria
 

 Konferencje i seminaria

 
Konferencja naukowa "Efektywność i skuteczność w sektorze publicznym - edycja II"
20 października 2017 r.Konferencja adresowana jest do osób zatrudnionych w sektorze publicznym. Wszyscy pracownicy uczestniczą w systemie kontroli zarządczej, stąd uczestnikami konferencji mogą być nie tylko osoby zatrudnione na stanowiskach kierowniczych i w komórkach audytu wewnętrznego, choć obecność tych osób jest mile widziana. Konferencja organizowana jest w szczególności dla absolwentów naszych studiów podyplomowych „Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych”.

Celem spotkania jest wymiana poglądów z zakresu zarządzania w sektorze publicznym, kontroli zarządczej, audytu wewnętrznego w jednostkach sektora finansów publicznych oraz koordynacji działań instytucji publicznych umożliwiających odpowiedzialny rozwój naszego kraju. Po tak wielu latach doświadczeń w tym zakresie, wydaje się, że konieczne jest podjęcie dyskusji i przekazanie własnych doświadczeń. Umożliwimy to Państwu w czasie przeznaczonym na dyskusję i zadawanie pytań.

Wydarzenie objęte było Patronatem Honorowym Ministerstwa Rozwoju, Patronatem Honorowym Prezesa Najwyższej Izby Kontroli oraz Patronatem Honorowym JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie prof. dr hab. Marka Rockiego.

Organizatorem Konferencji był Zakład Zarządzania Innowacjami w Instytucie Przedsiębiorstwa SGH w Warszawie, przy którym prowadzone są Studia Podyplomowe „Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych”.

Program konferencji do pobrania

Miejsce konferencji:
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Al. Niepodległości 162,aula VII
godz. 9:00 - 15:00
Konferencja naukowa "Efektywność i skuteczność w sektorze publicznym"
28 października 2016 r.W dniu 28 października 2016. odbyła się konferencja pt. "Efektywność i skuteczność w sektorze publicznym". Konferencja adresowana była do osób zatrudnionych w sektorze publicznym na stanowiskach kierowniczych i w komórkach audytu wewnętrznego i kontroli zarządczej, a w szczególności do absolwentów studiów podyplomowych „Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych”.

Celem spotkania była wymiana poglądów z zakresu zarządzania w sektorze publicznym, kontroli zarządczej, audytu wewnętrznego w jednostkach sektora finansów publicznych oraz koordynacji działań instytucji publicznych umożliwiających odpowiedzialny rozwój naszego kraju.

Wydarzenie objęte było Patronatem Honorowym J. M. Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie prof. dr hab. Marka Rockiego.

Organizatorem konferencji był Zakład Zarządzania Innowacjami w Instytucie Przedsiębiorstwa SGH w Warszawie, przy którym prowadzone są Studia Podyplomowe „Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych”.  

Program konferencji do pobrania

Miejsce konferencji:
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Al. Niepodległości 162,aula VII
godz. 9:00 - 15:00