Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

European Finance Association 45th Annual Meeting

2018-05-09 kategoria: konferencja 

​European Finance Association 45th Annual Meeting – to unikatowe wydarzenie o zasięgu międzynarodowym, jedno z najważniejszych na świecie spotkań przedstawicieli nauki i biznesu, organizowane od 1974 roku, w którym bierze udział ok. 800 osób. Po raz pierwszy odbędzie się w Polsce, a Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest jego współorganizatorem wraz z Imperial College. Głos zabierze prof. Jeremy C. Stein z Harvard University.

26 maja rektor SGH prof. Marek Rocki oraz prof. Marcin Kacperczyk podpisali list intencyjny o współpracy pomiędzy Szkołą Główną Handlową w Warszawie a Imperial College London Business School dotyczącej organizacji 45. konferencji European Finance Association Annual Meeting w 2018 roku w Warszawie.

To międzynarodowe wydarzenie jest organizowane od 1974 roku i uczestniczy w nim blisko tysiąc osób ze świata nauki. 

W 45-letniej historii konferencja odbędzie się pierwszy raz w Polsce. 

EFA Annual Meeting 2018 będzie współorganizowana przez Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH. Przewodniczącym Konferencji jest prof. Marcin Kacperczyk z Imperial College w Londynie, natomiast koordynatorem wydarzenia z ramienia SGH jest Kierownik Zakladu Aksjologii i Pomiaru Wartości w IZW dr Dorota Podedworna-Tarnowska.

http://efa2018.sgh.waw.pl/ 

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.