Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Zakład Aksjologii i Pomiaru Wartości : Zakład Aksjologii i Pomiaru Wartości | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KNoP - Instytut Zarządzania Wartością - Zakład Aksjologii i Pomiaru Wartości
 

 Zakład Aksjologii i Pomiaru Wartości

 

Dążenie przedsiębiorstw do ciągłego kreowania wartości dla akcjonariuszy i innych interesariuszy staje się codzienną koniecznością. Sukces rynkowy przedsiębiorstwa jest zwykle wypadkową wielu czynników. Jednym z nich jest zdolność wykorzystania najnowszych metod, technik i na​rzędzi zarządzania wartością.

Mamy zaszczyt powitać Państwa na stronie Zakładu Aksjologii i Pomiaru Wartości oraz zaprosić do współpracy na polu naukowym, edukacyjnym, eksperckim i biznesowym​​. Powstanie Zakładu jest odpowiedzią na coraz częściej pojawiającą się potrzebę efektywnego kreowania wartości przedsiębiorstwa i jego wycenę, jako fundamentu podejmowania decyzji zarządczych w przedsiębiorstwie.

 

Naszą reputację naukowo-badawczą budujemy poprzez szereg publikacji. Z kolei doświadczenie w wykładaniu poddajemy ciągłej weryfikacji rynkowej na podyplomowych studiach, w tym: Zarządzania Wartością FirmyMetod Wyceny Spółki Kapitałowej​ oraz Doradztwa Finansowego​.

 

Jesteśmy otwarci na każdą konstruktywną współpracę i spróbujemy dostarczyć Państwu zarówno inspiracji, jak i praktycznych wskazówek, w jaki sposób skutecznie wykorzystywać narzędzia wzrostu wartości i wyceny przedsiębiorstw.


W dniu 26 listopada 2014r. Senat SGH wyraził pozytywną opinię dotyczącą zmiany nazwy, wchodzącego w skład Instytutu Zarządzania Wartością w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, Zakładu Pomiaru Wartości Przedsiębiorstwa na Zakład Aksjologii i Pomiaru Wartości.​ (Uchwała nr 263 Senatu SGH z dnia 26 listopada 2014r.)