Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Misja, wizja i wartości Zakładu

 

​​Misja Zakładu

Jesteśmy przekonani, że tylko profesjonalnie i z należytą starannością wykonane wyceny przedsiębiorstw pozwalają dostarczyć niezbędnej wiedzy do zarządzania wielkimi organizacjami, dlatego wspieramy ludzi w ich rozwoju zawodowym z korzyścią dla swoich przedsiębiorstw.

Wizja Zakładu

Być wiodącą jednostką naukowo-badawczą i dydaktyczną w dziedzinie wyceny przedsiębiorstw.

Wartości

Relacje z Partnerami

Słuchacze i przedsiębiorstwa, z którymi współpracujemy, są dla nas inspiracją. Budujemy trwałe relacje z naszymi Partnerami oparte na zaufaniu i profesjonalizmie. Komunikujemy się w języku, w którym mówią menedżerowie. Kierujemy się ciągłym przekraczaniem własnych oczekiwań i jesteśmy dumni, kiedy polecają Państwo nasz Zakład.

Unikalne badania naukowe

Rozumiemy strategiczne zmiany w przedsiębiorstwach zachodzących w globalizującej się gospodarce i jesteśmy w stanie te zagadnienia przełożyć na zrozumiały język naukowy, żeby zwerbalizować mądrość ukrytą i ujawnić dotychczas nieodkryte zależnośći. Kreujemy unikalne modele biznesowe, które umożliwiają naszym Partnerom wsparcie w realizacji ich strategii. Poprzez dzielenie się aktualną wiedzą z ludźmi, wpływamy na udoskonalenie funkcjonowania przedsiębiorstw i zwiększenie wydajności zarządzania poprzez nowoczesne narzędzia wyceny.

Zaangażowanie i poświęcenie

Inspiracje czerpiemy w relacjach z naszymi Partnerami, więc zaangażowanie w badania i dydaktykę są dla nas pasją. Zapewniamy naszym Partnerom wszelkie możliwości i zasoby, aby przekaz wiedzy był naturalny, przyjemny i przydatny. Spójną częścią naszych relacji z Partnerami realizujemy razem ze Studenckim Kołem Naukowym Wyceny Przedsiębiorstwa.​