Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Badania naukowe

 

Udział w projekcie BestLog

Katedra Logistyki była w latach 2006-2010 członkiem konsorcjum badawczego w ramach projektu BestLog, pozyskując na badania w tym okresie ok. 200.000 euro. Projekt funkcjonował w ramach VI Programu Ramowego UE, finansowanego przez DG TREN i miał za zadanie utworzenie trwałej, nie komercyjnej i samofinansującej się platformy europejskiej dla zbierania i aktywnego upowszechniania najlepszych praktyk logistycznych.

Partnerami w projekcie były m.in. Europejskie Towarzystwo Logistyczne (ELA) oraz jednostki zajmujace sie logistyką z Technische Universitaet Berlin (Niemcy), Oxford University (Wielka Brytania), Universitaet St. Gallen (Szwajcaria) i Chalmers Institute (Szwecja). W ramach tego projektu Katedra Logistyki była głównym organizatorem (wspólnie z Said Business School, Oxford University) konferencji międzynarodowej pt. “Transferability of Best Practices” (SGH, 17 września 2009 r.).

Po zakończeniu prac badawczych Katedra Logistyki pełni funkcję partnera-eksperta Platformy ELABestLog (platforma została przejęta po zakończeniu prac w projekcie BestLog przez Europejskie Towarzystwo Logistyczne - ELA) w zakresie najlepszych praktyk w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Case study opracowane w ramach projektu można znaleźć pod adresem: http://www.elabestlog.org/​


Udział w badaniach ChemMultimodal​

Od 1 czerwca 2016 roku do 31 maja 2019 roku Katedra Logistyki jako członek konsorcjum badawczego w ramach programu INTERREG Central Europe brała udział w realizacji projektu Promotion of Multimodal Transport in Chemical Logistics o wartości 2,4 mln EUR. 


Udział w badaniach statutowych i ich efektyUdział w projekcie SIMBIO

1 września 2020 r. Katedra Logistyki jako członek międzynarodowego konsorcjum badawczego w ramach programu Trans-Atlantic Platform Social Innowation rozpoczęła realizację dwuletniego projektu New Frontiers in Social Innovation Research: Social Innovation Management for BIOPlastics (SIMBIO)

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.