Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Logistyki : Katedra Logistyki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Logistyki
 

 Katedra Logistyki

 
​Katedra Logistyki jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce oferującą programy nauczania w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych oraz studiach podyplomowych i typu MBA w oparciu o standardy światowe.
 
Katedra pełni rolę pomostu między światem akademickim a środowiskiem polskiego biznesu dostarczając studentom i praktykom najnowszą wiedzę oraz umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś strony weryfikując teorię zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką poprzez pogłębione badania najnowszych trendów w zarządzaniu oraz najlepszych praktyk biznesowych. 

Działalność Katedry koncentruje się na trzech obszarach związanych z problematyką zarządzania łańcuchami dostaw i logistyką:

3. Upowszechnianiu wyników badań poprzez działalność publikacyjną i udział w prestiżowych międzynarodowych oraz krajowych konferencjach naukowych.
​​Katedra Logistyki
przy
  Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie
 Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
  
serdecznie zaprasza na
III Ogólnopolską Konferencję Naukową
połączoną z jubileuszem 30-lecia Katedry Logistyki SGH
 
 
która zaplanowana jest w dniach 19-20 maja 2022 roku 
w budynku C przy Al. Niepodległości 128 w Warszawie.

 

 Informacje

 

Nowa książka w wydawnictwie Routledge (200 punktów)

Nakładem wydawnictwa Routledge ukazała się książka pt. „The Economics of Sustainable Transformation” pod redakcją naukową dr A. Pluty-Zaremby i prof. A. Szelągowskiej, w której ujęte są rozdziały autorstwa pracowników Katedry Logistyki.

więcej

Zaproszenie na sesję podczas konferencji Euro-Trans 2021

Zapraszamy do udziału w sesji “Digitalization of Brownfield Transport in the Perspective of External Effects”, która odbędzie się podczas konferencji Euro-Trans 2021 w dniu 21.09.2021 r. w godz. 12:15-13:15.

więcej

NOWY ARTYKUŁ W SCM: An International Journal (140 P.)

W wydawnictwie Supply Chain Management: An International Journal (140 p.) ukazał się artykuł we współautorstwie prof. SGH dr hab. Katarzyny Nowickiej i dr Anety Pluty-Zaremby pt. “COVID-19 and the pursuit of supply chain resilience: reactions and ‘lessons learned’ from logistics service providers (LSPs)”. Zapraszamy do lektury.

więcej

Prestiżowe studia podyplomowe w Katedrze Logistyki

Prowadzone od blisko 25 lat pod kierunkiem dra hab., prof. SGH Krzysztofa Rutkowskiego w Katedrze Logistyki studia podyplomowe zyskały opinię najbardziej prestiżowych w swojej dziedzinie w Polsce, zaś sama Katedra miano „Warszawskiej Kuźni Kadr Logistycznych”. Ocena taka została sformułowana nie przez ich organizatorów, lecz przez absolwentów Studiów, pracodawców, firmy headhunterskie i naszych partnerów biznesowych. Dlatego z przekonaniem zapraszamy na studia do nas - dołączcie do Najlepszych!

więcej

Nowy artykuł w European Research Studies Journal (100 p.)

W wydawnictwie European Research Studies Journal (100 p.) ukazał się artykuł autorstwa prof. SGH dr hab. Katarzyny Nowickiej i prof. SGH dr hab. Małgorzaty Poniatowskiej-Jaksch pt. „Transport Platforms in the EU: towards Sustainable Development”.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry