Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Logistyki : Katedra Logistyki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Logistyki
 

 Katedra Logistyki

 
​Katedra Logistyki jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce oferującą programy nauczania w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych oraz studiach podyplomowych i typu MBA w oparciu o standardy światowe.
 
Katedra pełni rolę pomostu między światem akademickim a środowiskiem polskiego biznesu dostarczając studentom i praktykom najnowszą wiedzę oraz umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś strony weryfikując teorię zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką poprzez pogłębione badania najnowszych trendów w zarządzaniu oraz najlepszych praktyk biznesowych. 

Działalność Katedry koncentruje się na trzech obszarach związanych z problematyką zarządzania łańcuchami dostaw i logistyką:

3. Upowszechnianiu wyników badań poprzez działalność publikacyjną i udział w prestiżowych międzynarodowych oraz krajowych konferencjach naukowych.

 

 Informacje

 

Oferta stażu w firmie Nissan

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Internship w obszarze zakupów w firmie Nissan.

więcej

Certyfikat the UN System Staff College

Certyfikat the UN System Staff College dla dr hab. Katarzyny Nowickiej prof. SGH

więcej

Międzyuczelniany grant badawczy SGH-UEW

W II edycji konkursu o Międzyuczelniane Granty Badawcze SGH i UEW zespół badawczy pod kierunkiem naukowym prof. SGH dr hab. Barbary Ocickiej otrzymał grant na realizację badania.

więcej

Stacjonarna praca w sekretariacie KL w okresie epidemii

Harmonogram pracy stacjonarnej w sekretariacie KL od 02.11.2020 r. do odwołania.

więcej

STOPIEŃ DOKTORA HABILITOWANEGO DLA B. OCICKIEJ

W dniu 14 maja 2020 r. Rada naukowa dyscypliny nauki o zarządzaniu i jakości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie nadała dr Barbarze Ocickiej stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry