Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Logistyki : Katedra Logistyki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Logistyki
 

 Katedra Logistyki

 
​Katedra Logistyki jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce, oferującą programy nauczania w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych oraz studiach podyplomowych i typu MBA w oparciu o standardy światowe.
 
Katedra pełni rolę pomostu między światem akademickim a środowiskiem polskiego biznesu, dostarczając praktykom najnowszą wiedzę i umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś strony weryfikując teorię logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw poprzez pogłębione badania najlepszych praktyk biznesowych. Wyrazem uznania dla poziomu wiedzy i umiejętności pracowników Katedry może być zainteresowanie jej ofertą skierowaną do tego środowiska, tj. najbardziej prestiżowymi w swej dziedzinie w Polsce Studiami Podyplomowymi: Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw oraz Menedżerów Zakupów.
 
PODYPLOMOWE-LOGISTYKA[1].png 
 

 Informacje

 

STOPIEŃ DOKTORA HABILITOWANEGO DLA B. OCICKIEJ

W dniu 14 maja 2020 r. Rada naukowa dyscypliny nauki o zarządzaniu i jakości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie nadała dr Barbarze Ocickiej stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.

więcej

EKSPERTYZA NT. ZMIAN W HANDLU DETALICZNYM

​Dr Łukasz Marzantowicz, dr hab. Katarzyna Nowicka i dr Aneta Pluta-Zaremba współpracowali przy przygotowaniu ekspertyzy na temat zmian w handlu detalicznym wywołanych pandemią COVID-19.

więcej

STOPIEŃ DOKTORA HABILITOWANEGO DLA K. NOWICKIEJ

W dniu 11 marca 2020 r. Rada naukowa dyscypliny nauki o zarządzaniu i jakości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie nadała dr Katarzynie Nowickiej stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.

więcej

Nabór na studia podyplomowe

W Katedrze Logistyki prowadzone są studia Podyplomowe: Podyplomowe Studia Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw i Podyplomowe Studia Menedżerów Zakupów.

więcej

Nagroda za pracę magisterską

Praca magisterska Pana Artura Kropopa pt." Model zarządzania technologią dronów w magazynie", której promotorem był dr inż. Łukasz Marzantowicz (Katedra Logistyki KNoP) zdobyła 1. miejsce i nagrodę główną.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik Katedry