Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Logistyki : Katedra Logistyki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Logistyki
 

 Katedra Logistyki

 
​Katedra Logistyki jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce oferującą programy nauczania w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych oraz studiach podyplomowych i typu MBA w oparciu o standardy światowe.
 
Katedra pełni rolę pomostu między światem akademickim a środowiskiem polskiego biznesu dostarczając studentom i praktykom najnowszą wiedzę oraz umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś strony weryfikując teorię zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką poprzez pogłębione badania najnowszych trendów w zarządzaniu oraz najlepszych praktyk biznesowych. 

Działalność Katedry koncentruje się na trzech obszarach związanych z problematyką zarządzania łańcuchami dostaw i logistyką:

3. Upowszechnianiu wyników badań poprzez działalność publikacyjną i udział w prestiżowych międzynarodowych oraz krajowych konferencjach naukowych.
od lewej: mgr inż. R. Świętek, dr J. Archutowska, mgr D. Stryjecka,
prof. SGH dr hab. K. Nowicka, dr A. Pluta-Zaremba, dr inż. Ł. Marzantowicz
 

 Informacje

 

Projekt NAWA Partnerstwa Strategiczne otrzymał finasnowanie!

Projekt „Akademickie partnerstwo na rzecz metod i zastosowań zaawansowanej analizy danych” (akronim MiZAD) otrzymał finansowanie w ramach Programu NAWA Partnerstwa Strategiczne na lata 2022-2024!

więcej

Pani mgr D. Szczakowska na ELA Doctorate Workshop 2022!

Z przyjemnością informujemy, że pani mgr Dorota Szczakowska, doktorantka w Katedrze Logistyki, wygrała konkurs i zakwalifikowała się do udziału w prestiżowych warsztatach dla doktoranów ELA Doctorate Workshop 2022 organizowanych w Copenhagen Business School.

więcej

dr hab. K. Nowicka prof. SGH w Editorial Advisory Board IJLM

Z przyjemnością informujemy, że dr hab. K. Nowicka, prof. SGH dołączyła do Editorial Advisory Board wydawnictwa International Journal of Logistics Management (Emerald Publishing).

więcej

Projekt "Przedsiębiorstwo w GOZ" wygrał konkurs w KNoP

Z przyjemnością informujemy, że projekt "Przedsiębiorstwo w gospodarce o obiegu zamkniętym: ujęcie organizacyjne, instytucjonalne i technologiczne" wygrał konkurs na badania finansowane z subwencji i będzie realizowany w KNoP w latach 2022-24.

więcej

Odznaczenie KEN dla dra Łukasza Marzantowicza z KL

W dniu 02.03.2022r. obyło się uroczyste wręczenie odznaczeń Ministerstwa Edukacji i Nauki, na którym nadano dr. Łukaszowi Marzantowiczowi z Katedry Logistyki KNoP Medal Komisji Edukacji Narodowej.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry