Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Przeskocz do głównego menu
Sign In
logo do druku
 
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw :
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw

Rada do Spraw Przeciwdziałania Unikaniu Opodatkowania

2016-09-19 kategoria: informacja 

​Dr hab. Dominik Gajewski z Kolegium Ekonomiczno-Społecznego oraz dr hab. Aleksander Werner, prof. SGH z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie zostali powołani do Rady do Spraw Przeciwdziałania Unikania Opodatkowania.

Rada została powołana 15 września 2016 r. przez ministra finansów Pawła Szałamacha do wydawania opinii w sprawie stosowania klauzuli przeciwko unikaniu opodatkowania. W jej skład weszło dziewięciu ekspertów z zakresu prawa podatkowego i finansów, reprezentujących różne środowiska.

Dr hab. Dominik Gajewski jest adiunktem w Instytucie Prawa Kolegium Ekonomiczno-Społecznego, a także dyrektorem Centrum Analiz i Studiów Podatkowych SGH, specjalizuje się w interdyscyplinarnym prawie podatkowym oraz wysoko zaawansowanej inżynierii podatkowej.

Dr hab. Aleksander Werner jest profesorem nadzwyczajnym w Katedrze Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie. Profesor jest doradcą podatkowym i radcą prawnym, specjalizuje się w prawie podatkowym oraz prawie gospodarczym.

Informacja na stronie Ministerstwa Finansów

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telephone number:
E-mail:
First and last Name:
Name of the institution:
Write the code you see above
Your personal data will be processed by SGH Warsaw School of Economics for the purposes of replying to your inquiry. More information on processing of personal data is available here

Do You have a question?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.