Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Przeskocz do głównego menu
Sign In
logo do druku
 
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw :
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw

Studenci SGH laureatami konkursu V Konferencji „i-Customs”

2018-06-13 kategoria: informacja 

​W dniach 24-27 maja 2018r. odbywała się V Konferencja  Naukowa „i-Customs”  (https://i-customs.org/en/) zorganizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Celnictwa - International Customs Students Association z wiodącym hasłem „International Business and Customs Regulations” w campusie ITMO University w Sankt Petersburgu. Była to impreza towarzysząca  Petersburskiemu Forum Gospodarczemu.

W trakcie tej konferencji, do której zgłoszono kilkadziesiąt referatów z kilkunastu uczelni rosyjskich i zagranicznych dopuszczono do finału oraz prezentacji 43 prace wśród których znalazły się dwie studentów SGH, magistrantów profesora Wiesława Czyżowicza.

Wacław Jan KLOCEK ze swoim referatem i bardzo dobrą prezentacją na sesji plenarnej „The Implementation  Proces of IT Solutions in the Polish Customs Administration” zajął 3 miejsce, natomiast Aneta KAWALA  za referat i wystąpienie na plenarnej sesji na temat „ Customs Valuation of Post Consigments to European Union – the Impact  of the International Transactions on Customs and Business” znalazła się na 10 miejscu.

Pierwsze miejsce zajęła - Anna Zimanenkova, z Rosyjskiej Akademii Celnej z Moskwy-Liubertsy za pracę i wystąpienie na temat : "International North–South Transport Corridor: prospects of development", zaś drugie - Vladislav Shpilevski, z Mińska z Belaruskiego Uniwersytetu państwowego w Mińsku za prace i wystąpienie na temat “Economic rationale of the Overestimation of Customs Value”

Konferencja i_Customs_obrady jury.jpgProf. Czyzowicz_Waclaw Jan Klocek_Konferencja i_Customs.jpgArchiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telephone number:
E-mail:
First and last Name:
Name of the institution:
Write the code you see above
Your personal data will be processed by SGH Warsaw School of Economics for the purposes of replying to your inquiry. More information on processing of personal data is available here

Do You have a question?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.