Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Przeskocz do głównego menu
Sign In
logo do druku
 
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw :
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw

II Konferencja "Budowanie wartości wymiaru sprawiedliwości"

2016-05-18 kategoria: informacja konferencja 

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję naukową z cyklu: Budowanie wartości wymiaru sprawiedliwości – wymiar prawny, zarządczy i ekonomiczny n.t. „Wymiar sprawiedliwości w dobie oczekiwań społecznych – przeciwdziałanie narastaniu niestabilności”, która odbędzie się w dniu 22 czerwca 2016 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Organizatorem Konferencji jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie (Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw oraz Instytut Rynków i Konkurencji).

Celem konferencji jest przedstawienie wyników badań prowadzonych w ramach badań statutowych Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH pt. Narastanie niestabilności w gospodarce globalnej  i jej wpływ na konkurencyjność przedsiębiorstw w Polsce. Cz. III KNOP/S15/01/15 Rola wymiaru sprawiedliwości w ograniczaniu niestabilności w gospodarce.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie konferencji.

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telephone number:
E-mail:
First and last Name:
Name of the institution:
Write the code you see above
Your personal data will be processed by SGH Warsaw School of Economics for the purposes of replying to your inquiry. More information on processing of personal data is available here

Do You have a question?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.